Nowa aplikacja randkowa. Przeznaczeni.pl przechodzą na mobile

Dodane: 20.02.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Od lutego 2015 portal randkowy Przeznaczeni.pl dostępny jest także poprzez aplikację mobilną. Aplikacja skierowana jest do nowych i dotychczasowych Użytkowników, oferując im najważniejsze funkcje serwisu w przejrzystej i intuicyjnej formie.

Nową funkcją wprowadzoną w aplikacji jest geolokalizacja, dzięki której Użytkownicy mogą sprawdzić profile innych osób znajdujących się w danej chwili w okolicy. Aplikacja dostępna jest w wersjach na smartfony pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz systemu Android. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple App Store i Google Play.

W lutym br. odbywa się premiera mobilnej aplikacji Przeznaczeni.pl – portalu randkowego najskuteczniej łączącego w pary w Polsce. Aplikacja została wyposażona w funkcje, które mają ułatwiać Użytkownikom nawiązywanie nowych znajomości oraz umożliwić pozostanie w kontakcie z wcześniej poznanymi osobami. Aplikacja skierowana jest do obecnych i potencjalnych Użytkowników Przeznaczeni.pl. Wyróżnia ją przejrzysty i intuicyjny interfejs, który już z poziomu ekranu głównego daje dostęp do podstawowych funkcji serwisu. Użytkownicy mogą więc przeglądać profile innych osób, oglądać i oceniać ich zdjęcia, wysyłać wiadomości czy korzystać z wyszukiwarki profili. Aplikacja zsynchronizowana jest z tradycyjną wersja serwisu, dzięki czemu zachowane są kryteria wyszukiwania danej osoby, a także wszystkie najważniejsze funkcje profilu m.in. poczta. Ważną funkcjonalnością aplikacji mobilnej jest możliwość wyszukania osoby po odległości, dzięki czemu Użytkownicy mają możliwość sprawdzenia profili osób, które znajdują się w danej chwili w okolicy.

Aplikacja Przeznaczeni.pl dostępna jest w wersjach na smartfony pracujące pod kontrolą systemu iOS i Android. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple App Store i Google Play. Instalacja aplikacji i korzystanie z niej jest w 100 proc. darmowe. Przez pierwszy miesiąc po instalacji Użytkownicy otrzymują w promocji możliwość darmowego korzystania z Konta Premium, które pozwala na swobodne korzystanie z zaawansowanych funkcji, które oferuje serwis.

Linki do pobrania aplikacji:

Android

Apple