Nowa era na polskim rynku inwestycyjnym

Dodane: 27.02.2014

Mam Startup

Udostępnij:

Masz nietypowy pomysł na biznes, ale brak kapitału? Zarejestruj się na www.crowdangels.pl – nowej platformie finansowania społecznościowego, która działa w modelu udziałowym.

Masz nietypowy pomysł na biznes, ale brak kapitału? Zarejestruj się na www.crowdangels.pl – nowej platformie finansowania społecznościowego, która działa w modelu udziałowym. To znaczy, że w zamian za fundusze na realizację pomysłu, podzielisz się udziałami w firmie z inwestorami – internautami, gotowymi sfinansować twoje przedsięwzięcie. Tak właśnie działa crowdfunding udziałowy.

Dla młodych przedsiębiorców taki układ jest bardzo korzystny – minimalizują ryzyko związane z inwestycją, a dodatkowo otrzymują wsparcie merytoryczne od doświadczonych ekspertów z CrowdAngels. Portal dedykowany jest kreatywnym oraz przedsiębiorczym osobom, które chciałyby zrealizować swoje pomysły, ale mają trudności z pozyskaniem na to funduszy. Tym, co wyróżnia ten serwis na tle pozostałych jest jego silnie biznesowy charakter i profesjonalizm.

O potencjale serwisu świadczy jego rosnąca popularność. Już w kilka dni po starcie portalu, zgłoszono interesujące pomysły, które czekają na wsparcie społeczności. Jednym z nich jest Radiostacja24.pl. W zamyśle twórców ma to być rozbudowany i funkcjonalny serwis radiowy. Portal będzie oferował dostęp do wyselekcjonowanych stacji radiowych z całego świata, w którym użytkownik będzie mógł tworzyć własne grupy oraz wyszukiwać ulubione utwory lub gatunki muzyczne.

Niewątpliwie ciekawym projektem, zgłoszonym do serwisu crowdangels.pl, jest Wioska Seniorów. Pomysłodawca, spółka Inertophospitality, zamierza wybudować nowoczesny ośrodek opieki – właściwie osiedle dla seniorów – którego bedzie cechował wysoki standard oraz profesjonalna opieka. Projekt ma ogromną szansę powodzenia – przede wszystkim to przedsięwzięcie innowacyjne na skalę kraju, zwłaszcza pod względem rozwiązań infrastrukturalnych. Po drugie pomysłodawca pozyskał już w własnym zakresie grunty w atrakcyjnej lokalizacji (na terenie woj. zachodnio-pomorskiego w miejscowości Krosino), zadbał o formalności niezbędne do realizacji budowy oraz stara się o dodatkowe dofinansowanie projektu ze źródeł unijnych.

Kolejnym projektem na www.crowdangels.pl jest Visual Car 3D – portal skierowany do miłośników tunnigu. Serwis będzie wirtualnym centrum wizualizacji samochodów, który pozwoli zaoszczędzić czas oraz koszty związane z ulepszaniem swojego auta. Dodatkowo internauci będą mogli liczyć na porady specjalistów w doborze odpowiednich elementów i dodatków.

W przypadku CrowdAngels projektodawcy mogą zawsze liczyć na wsparcie ekspertów z serwisu. To wyjątkowa cecha, która wyróżnia ten portal na tle innych. Zgłaszający pomysł otrzymują narzędzia, z pomocą których stworzą biznes plan i opracują strategię rozwoju. Taka polityka firmy związana jest z potrzebą promocji tylko tych projektów, które mają realne szanse na zainstnienie, rozwój i rentowność. Oczywiście, że liczy się pomysł, ale nie zapominajmy, że pozyskanie funduszy to dopiero wierzchołek góry lodowej.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem