Nowa odsłona, nowa strategia, nowe cele RynekPierwotny.pl

Dodane: 05.12.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Property Group Sp. z o.o., właściciel portalu RynekPierwotny.pl wprowadza zmiany w swojej strategii rozwoju. Firma wzmacnia profil technologiczny swoich usług i już 1 stycznia 2017 roku wprowadzi na rynek nową wersję znanego deweloperom narzędzia – Panel Dewelopera.

 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy portal RynekPierwotny.pl zwiększył zatrudnienie o ponad 70%, rozwijając działy IT, sprzedaży, obsługi klienta oraz marketingu. Obecnie zatrudnionych jest 50 osób. Wprowadzając nową strategię sprzedaży oraz ofertę dedykowaną dla deweloperów, rok do roku powiększył portfel prezentowanych inwestycji o prawie 500 projektów (z 1500 inwestycji do prawie 2000), co przełożyło się na realną ilość ok. 10 000 nowych ofert mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Dodatkowo, w październiku br. zaprezentowano nową odsłonę portalu, stawiając przede wszystkim na jej przejrzystość i użyteczność. 

Firma powiększa również kadrę zarządzającą. Z początkiem września br. do Rynku Pierwotnego dołączył Jerzy Michalski – przedsiębiorca, praktyk biznesu z doświadczeniem managerskim zdobytym w międzynarodowych korporacjach (branże wydawnicza, internetowa, telekomunikacyjna i reklamowa), który objął stanowisko dyrektora ds. marketingu. Specjalizuje się w szeroko rozumianym marketingu cyfrowym i e-commerce.

W ostatnich latach, jako Dyrektor Rozwoju Biznesu, odpowiadał za transformację i zmianę modelu biznesowego amerykańskiego wydawnictwa IDG. Swoim bogatym doświadczeniem wesprze proces tworzenia strategii rozwoju portalu. Zajmie się także budową strategii marketingowej, przygotowaniem fundamentu pod rozwój nowych usług i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia Panel Dewelopera 2.0. 

– Panel Dewelopera 2.0. to początek propozycji jakie mamy dla deweloperów. Będąc liderem na rynku portali nieruchomości, prezentujących wyłącznie nowe mieszkania i domy, chcemy aktywnie brać udział w rozwoju branży deweloperskiej, proponując wysokiej klasy rozwiązania technologiczne, które pomogą biurom deweloperskim w jeszcze skuteczniejszej obsłudze swoich klientów – tłumaczy Grzegorz Kurowski, prezes zarządu Property Group Sp. z o.o. 

Dużym wsparciem dla firmy stał się transfer Michała Celińskiego, który objął stanowisko Project Managera działu IT, zdobywając doświadczenie w zarządzaniu projektami m.in w spółce technologicznej Revenue Group, agencji interaktywnej Autentika i funduszu Xevin Investments. W firmie będzie odpowiadał za właściwą pracę działu IT oraz rozwój i wdrożenie nowych projektów technologicznych dla branży deweloperskiej.

Nadchodzący rok będzie dla Property Group przełomowy. Firma planuje dalsze inwestycje w nowe produkty i usługi kierowane do branży deweloperskiej. Dynamiczny rozwój wymaga także zwiększenia ilości zatrudnionych specjalistów i przeprowadzki do nowego, znacznie obszerniejszego biura. 

RynekPierwotny.pl to obecnie największy portal nowych nieruchomości w Polsce, prezentujący prawie 2000 inwestycji deweloperskich i ponad 62 000 ofert nowych mieszkań i domów. Współpracuje z ponad 900 deweloperami i zatrudnia prawie 50 osób. Z usług portalu korzysta ponad 300 000 użytkowników.