Nowa wersja mobilnego GG na iPhone z ciemnym motywem już dostępna

Dodane: 04.07.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Miłośnicy pogaduszek przez telefon mogą pobrać najnowszą aktualizację GG na telefony iPhone (wersja GG 3.3).

Miłośnicy pogaduszek przez telefon mogą pobrać najnowszą aktualizację GG na telefony iPhone (wersja GG 3.3).

Wydanie wprowadza zmiany nie tylko w wyglądzie, ale i obsłudze. Użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu możliwość ustawienia ciemnego motywu aplikacji, który pojawił się kilka dni temu także w nowej wersji GG na Android. Spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród użytkowników.

W najnowszym wydaniu GG na iPhone dodano możliwość usuwania rozmów z listy ostatnich oraz nowy model działania tzw. powiadomień push. Odświeżony został także widok wyświetlanych rozmów, wprowadzono poprawki w działaniu i stabilności aplikacji.

Mobilne wersje GG cieszą się dużą popularnością. Komunikator w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego, z zachowaniem aktualnej listy kontaktów i historii rozmów. GG na iPhone pozwala korzystać z wirtualnego GG dysku i zintegrowanej z komunikatorem poczty e-mail.

Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Symbian, Java, WindowsPhone. Firma GG Network S.A. pracuje nad wersjami GG na inne platformy mobilne.

Najnowsze GG można pobrać w iTunes (sklepie z aplikacjami Apple): http://itunes.apple.com/pl/app/gg/id308095268

źródło: informacja prasowa