Nowa wersja Zakładka Polishwords 6 już dostępna

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

20 lutego ukazała się najnowsza wersja Zakładka Polishwords 6. Ułatwia ona prowadzenie marketingu społecznościowego firmom jednocześnie poprawiając atrakcyjność wizualną podstron.

20 lutego ukazała się najnowsza wersja Zakładka Polishwords 6. Ułatwia ona prowadzenie marketingu społecznościowego firmom jednocześnie poprawiając atrakcyjność wizualną podstron.

W kreatorze wprowadzono możliwość tworzenia do 20 podstron na jedną stronę społecznościową. Dla każdej z nich można wybrać inną ikonę odpowiadającą jej treści np. ikonę ankiety, czatu, oferty, produktu, konkursu, prezentu, formularza zamówienia, konsultanta, cennika, formularza kontaktowego czy księgi gości. Wprowadzono również 10 czcionek TrueType takich jak: Steiner, Snickles, Quicksand, Raleway czy Nevis. Zarządzanie podstronami strony społecznościowej ułatwi wprowadzony w tej wersji Menadżer Zakładek z opcjami dodawania i usuwania zakładek i zmiany ich nazwy oraz przycisk podglądu zakładki bez widocznego panelu administracyjnego.

W tej wersji pojawiło się też kilka nowych widżetów. Na podstronie można teraz łatwo umieścić kanał YouTube z przyciskami „lubię to”, film z YouTube, Wrzuty, Vimeo, Dailymotion i MetaCafe albo odtwarzacz muzyki z MySpace albo SoundCloud. Te opcje powinny szczególnie zainteresować muzyków, ale również firmy, które chcą w sieci podzielić się nagraniami promocyjnymi.

Integracja z powyższymi serwisami pozwala wykorzystać ponownie materiały tam zgromadzone. Z kolei widżety „Twitter” i „Blip” powodują integrację strony społecznościowej z profilami społecznościowymi na popularnych mikroblogach.

Oprócz treści audio oraz wideo oraz treści z mikroblogów teraz można wzbogacić stronę społecznościową o 3 nowe atrakcyjne animowane galerie zdjęć Nivo, osadzić animację albo angażującą grę Flash. Nie zabrakło również miejsca dla komponentów HTML5: do zakładki jednym kliknięciem dodać można grę wyścigową Bandit Racer i puzzle.

Wśród dodatków znalazły się również narzędzia promocji społecznościowej: umieszczane jednym kliknięciem przyciski „Lubię to”, „Podziel się”, „Zaproś znajomych” oraz widżet wyświetlający aktualną listę fanów strony społecznościowej.

W reakcji na zgłoszenia użytkowników kreatora dodano do niego możliwość wyświetlania na podstronie dowolnej strony internetowej oraz formularz kontaktowy z filtrem antyspamowym, walidacją pól i rejestracją adresu IP.

W bazie wiedzy kreatora znaleźć można teraz ponad 50 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, powstało również forum dyskusyjne dla użytkowników, dostępny jest już formularz do zgłaszania błędów oraz formularz kontaktowy. Ponadto każdy użytkownik może korzystać z różnorodnych form wsparcia technicznego: przez e-mail, komunikator GG, Google Talk, Skype, Facebook Talk, AIM, ICQ oraz telefon.

Zakładka Polishwords jest darmowym kreatorem zakładek strony społecznościowej (fanpage’a) na Facebooku. Jest używany m.in. w marketingu takich organizacji i firm jak: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Politechnika Poznańska, Instytut Pamięci Narodowej, Comarch, Play, Frugo, Cross, BiC i Coffee Heaven. 20 lutego zakończyły się trwające od 19 stycznia beta-testy szóstej wersji kreatora z udziałem 15 firm, w trakcie których przebadano stabilność, bezpieczeństwo i poprawne działanie kreatora.

Zakładkę Polishwords można zainstalować tutaj: http://www.facebook.com/pages/Zak%C5%82adka-Polishwords/231791543565087?sk=app_201185509900302

Oprócz wersji darmowej dostępna jest również wersja płatna kreatora Enterprise Basic z 5GB miejsca na zdjęcia, 50GB transferu miesięcznie, 5 indywidualnymi zakładkami z niestandardowymi ikonami, brandingiem nabywcy, kontrolą dostępu do panelu administracyjnego i gwarancją 100% działania.

Dla czytelników tej informacji oferujemy zniżkę 15% na kreator Enterprise Basic na hasło „Przysłał mnie X” gdzie X to nazwa serwisu na którym znalazła się ta informacja. Promocja nie łączy się z innymi i jest ważna do końca lutego.

źródło: informacja prasowa