Nowe auto na Mikołajki od Rabbid.pl!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Zbliżają się święta, a przed nimi jeszcze jeden powód do obdarowania – mikołajki. Z tej okazji, króliczek z Rabbid.pl przyniesie w prezencie nowy samochód.

Zbliżają się święta, a przed nimi jeszcze jeden powód do obdarowania – mikołajki. Z tej okazji, króliczek z Rabbid.pl przyniesie w prezencie nowy samochód.

Reguły gry są proste: wystarczy polubić stronę „Dogonić króliczka z Rabbid.pl” na Facebooku i poczekać na losowanie. Dodatkowo, by podwoić szansę wygranej, można jednocześnie aktywować konto na serwisie Rabbid.pl.

Wylosowana w mikołajki osoba otrzyma od Rabbid.pl rabat o wartości 30 tys. PLN.
Tę właśnie kwotę zwycięzca będzie mógł wykorzystać na zakup w Rabbid.pl dowolnie skonfigurowanego przez siebie auta. Jeśli do tej kwoty dodamy rabaty oferowane przez Dealerów użytkownikom Rabbid.pl, zwycięzca losowania może w praktyce otrzymać nowe auto za darmo – wyjaśnia Marek Rybacki, prezes zarządu Rabbid.pl.

W ostatnich aukcjach na Rabbid.pl rabaty sięgają kilkunastu procent od ceny katalogowej. Dealerzy z całej Polski, z którymi współpracuje Rabbid.pl, autentycznie angażują się w proces licytacji. – Jestem przekonany, że jeszcze nieraz zaskoczą naszych użytkowników – dodaje Rybacki.

Organizatorzy zabawy dają swoim fanom i użytkownikom możliwość zadziwienia swoich bliskich mikołajkowym prezentem i umożliwiają przekazanie „kuponu rabatowego” innej osobie.

Losowanie nagrody odbędzie się w mikołajki, 6 grudnia br. i obejmie wszystkie osoby, które polubią Fanpage Dogonić króliczka z Rabbid.pl jak i aktywują konto na platformie aukcyjnej Rabbid.pl. Zgodnie z regułami zabawy, aby losowanie mogło się odbyć, liczba fanów na profilu Dogonić króliczka z Rabbid.pl musi osiągnąć 50 tys.

Więcej informacji o zasadach zabawy można znaleźć tu: http://blog.rabbid.pl/?p=127

źródło: informacja prasowa