Nowe skutery elektryczne na minuty w Trójmieście

Dodane: 02.07.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Elektromobilność nad polskim morzem rośnie w siłę. Od początku lipca na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni mieszkańcy oraz turyści mogą korzystać z nowych skuterów elektrycznych na minuty od Hop.City.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni w jaki sposób rozwija się nasza flota pojazdów elektrycznych na terenie Trójmiasta. Na start udostępniliśmy 24 pojazdy, które każdego dnia przejeżdżały średnio kilka godzin, co daje nam jeden z najlepszych wyników w porównaniu do innych miast. Szczególnie duże zainteresowanie odnotowaliśmy na terenie Gdyni. Od samego początku mówiliśmy także, że liczba skuterów w Trójmieście będzie dużo większa, stąd pierwszych 56 całkowicie nowych pojazdów trafiło właśnie tutaj – mówi Łukasz Banach, współzałożyciel i członek zarządu Hop.City.

Aby wynająć skuter, wystarczy pobrać aplikację Hop.City i dokonać krótkiej rejestracji.
W Trójmieście wynajem skutera może być realizowany na terenie Sopotu, Gdyni i wybranej części Gdańska. W ramach bezpłatnej aplikacji użytkownicy Hop.City mogą sprawdzać dostępne pojazdy oraz ich zasięg, kontaktować się z biurem obsługi klienta, korzystać z kodów rabatowych oraz doładowywać konto na kolejne przejazdy.

– W ostatnich tygodniach w Hop.City zaszło bardzo dużo zmian. Zmniejszyliśmy opłatę
za minutę na 0,49 zł za minutę jazdy, dzięki czemu staliśmy się najtańszym dostawcą skuterów na minuty. Wprowadziliśmy nową markę, a teraz wprowadzamy całkowicie nowe skutery. To co proponujemy w Trójmieście będziemy adaptować w kolejnych miastach. Niezmiernie cieszy nas więc fakt, że zmiany zaczynamy właśnie tutaj – dodaje Łukasz Banach.

Użytkownicy dotychczasowych pojazdów nie powinni mieć trudności w obsłudze nowych skuterów. Wypożyczenie przebiega analogicznie jak w starych pojazdach z jedną różnicą: pojazd ma blokadę parkingową, aby ruszyć trzeba najpierw przycisnąć hamulec (lub nacisnąć przycisk „P”) i dopiero ruszyć manetką.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem