Nowe źródło zysku i kanał promocyjny w jednym

Dodane: 31.01.2012

Lech Romański Lech Romański

Nowe źródło zysku i kanał promocyjny w jednym

Udostępnij:

W czwartek 26 stycznia, swoją premierę w polskim świecie social media miała pierwsza platforma, która umożliwia zarabianie na prowadzeniu popularnych stron w serwisie Facebook. Innowacyjny system DartTrax pośredniczy w komunikacji między reklamodawcą a wydawcą, którym może się stać każdy…

W czwartek 26 stycznia, swoją premierę w polskim świecie social media miała pierwsza platforma, która umożliwia zarabianie na prowadzeniu popularnych stron w serwisie Facebook. Innowacyjny system DartTrax pośredniczy w komunikacji między reklamodawcą a wydawcą, którym może się stać każdy posiadacz fanpage’a.

Wydawca, czyli właściciel fanpage’a, udostępnia swoją stronę jako miejsce promocji i zarabia na realizacji zleconych kampanii. W jaki sposób? Spośród zgłaszanych przez reklamodawców komunikatów, wydawca selekcjonuje treści zgodne z dziedziną i tematami podejmowanymi na swoim fanpage’u, a te po akceptacji publikowane są automatycznie dzięki specjalnej aplikacji DartTrax. Właściciel sam ustala indywidualną cenę za publikację wpisu i po przeprowadzonej kampanii otrzymuje odpowiednie wynagrodzenie. System jest przy tym zupełnie nieinwazyjny dla użytkowników Facebooka, bowiem dociera do nich komunikat spójny z zamysłem „polubionego” fanpage’a.DartTrax uruchomił właśnie polski serwis dla wydawców. Każdy właściciel fanpage’a może znaleźć swoje miejsce obok najpopularniejszych stron w katalogu, a już 6 lutego ze swoimi kampaniami dołączą do nich reklamodawcy.

Jak korzystać z DartTraxa?

  • Dodaj swoje fanpage. Do katalogu DartTrax możesz zgłosić nieograniczoną ilość stron administrowanych przez Ciebie na Facebooku.
  • Zainstaluj aplikację w 3 prostych krokach. Dzięki niej zaakceptowane przez Ciebie wpisy będą publikowane automatycznie.
  • Zarządzaj wpisami zamówionymi na Twój fanpage. To Ty ustalasz cenę za publikacje wpisów i decydujesz, które z nich chcesz opublikować. Jeśli tematyka czy forma jakiegoś wpisu Ci nie odpowiada, odrzucasz go.
  • Zarabiaj dzięki kampaniom przeprowadzonym na Twoich stronach. Jeśli zaakceptujesz dany wpis, automatycznie pojawi się na Twojej stronie, a Ty dostaniesz za to wynagrodzenie.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem