Nowi mentorzy na MamStartup.pl

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Grono ekspertów gotowych udzielać startupom konsultacji w ramach „Dnia z mentorem” na MamStartup.pl poszerzyło się właśnie o cztery nowe osoby. Są nimi Dominik Kaznowski, Jacek Jankowski oraz Kasia Ryfka-Cygan i Tomasz Kalka.

Grono ekspertów gotowych udzielać startupom konsultacji w ramach „Dnia z mentorem” na MamStartup.pl poszerzyło się właśnie o cztery nowe osoby.

Wśród ekspertów, których możecie znaleźć i zaprosić na konsultację swojego projektu na stronie MamStartup.pl/Mentorzy znaleźli się teraz także: Dominik Kaznowski – współtwórca sukcesu największego polskiego startupu, czyli NK, obecnie pełniący funkcję Head of Strategy w agencji reklamowej CzArt, Jacek Jankowski, ekspert w dziedzinie wykorzystywania gier internetowych w reklamie, który prowadzi markę nobagames.com w spółce Redefine oraz Tomasz Kalka – specjalista SEO i Kasia Ryfka-Cygan – specjalistka e-commerce.

Ponadto Wojciech Radomski, właściciel Programa.pl i CTO iTraff Technology, tworzącej wielokrotnie nagradzaną mobilną aplikacje SaveUp, postanowił udzielić zainteresowanym startupom kilku bezpłatnych konsultacji. Warunkiem koniecznym jest to, by odbyły się one na terenie Poznania.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem