Nowości w Academio.pl

nowosci w academiopl
Udostępnij:
Rok akademicki dobiega końca, a rekrutacje na wyższych uczelniach już w większości zamknięte. Tymczasem Academio.pl odwiedza codziennie około półtora tysiąca osób! Czyżby to byli najpilniejsi spośród studentów i najprężniej działające koła naukowe?

Rok akademicki dobiega końca, a rekrutacje na wyższych uczelniach już w większości zamknięte. Tymczasem Academio.pl odwiedza codziennie około półtora tysiąca osób! Czyżby to byli najpilniejsi spośród studentów i najprężniej działające koła naukowe? Grunt, że jak okazuje się, studencki portal sprawdza się także w wakacje. W końcu jego twórcy także nie spoczęli na laurach.


„+1" daje korzyści!

Wprowadzono nowość, która może zainteresować wszystkich. Otóż powierzchnia konta grupy studenckiej na Academio.pl w prosty sposób może być większa o kolejne megabajty. Warto o to zadbać już teraz, by przygotować miejsce pracy na nowy rok. W tym celu Academio.pl wdrożyło najnowsze udogodnienia Google: za każdym razem, gdy strona jest godna polecenia, można skorzystać z googlowego przycisku +1. Jest to możliwość, która pojawia się przy każdym artykule, każdej grupie, uczelni bądź kierunku studiów - nie tylko na stronie głównej. A co więcej: dodając można przyczynić się do powiększenia konta swojego i innych Academiowiczów. Bo każde 100 plusów skutkuje gratisową powierzchnią 1 MB dla wszystkich. Academio.pl zaprasza do zabawy w „plusowanie"!

Powiedz, czego szukasz

Academio nie zapomina również o tegorocznych maturzystach. W końcu to ostatnia chwila na wybranie kierunku studiów! Wyszukiwarka studiów cieszy się niezmiennym powodzeniem, a teraz - dzięki nowej funkcji - nie trzeba nawet klikać w klawiaturę. Głosowe wyszukiwanie to prosta sprawa: wystarczy korzystać z Google Chrome, by kliknij w ikonkę mikrofonu i spróbować. Powodzenia!

źródło: informacja prasowa / Academio