Nowy projekt współzałożyciela Just Join IT – Tomasz Gański dołącza do RBL Data

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Nowy projekt współzałożyciela Just Join IT – Tomasz Gański dołącza do RBL Data

Udostępnij:

Pomysłodawca i współzałożyciel Just Join IT Tomasz Gański, dołączył jako CTO do nowego projektu – RBL Data – zajmującego się pozyskiwaniem i przetwarzaniem danych finansowych firm.

Just Join IT to polski job board z ogłoszeniami pracy dla programistów. W ostatnim sprawozdaniu finansowym spółka raportuje 42,8 mln złotych przychodów ze sprzedaży, 14,4 mln złotych zysku netto. Sam projekt w ramach którego funkcjonują również portale pracy rocketjobs.pl oraz hellohr.pl był rozwijany już od 2017 roku. Przy okazji zapowiedzi nowego projektu, ogłoszono częściowy exit Tomasza Gańskiego, który pozostaje w spółce w roli konsultingowej. 

RBL Data

Tomasz Gański, oprócz międzynarodowej działalności konsultingowej zewnętrznych podmiotów, dołączył jako CTO do nowego projektu zajmującego się pozyskiwaniem i przetwarzaniem danych finansowych firm. Spółka RBL Data jest wspierana również przez Wondelay Investments, wehikuł inwestycyjny należący do anioła biznesu, Michała Jaskólskiego, specjalizującego się w dziedzinie sztucznej inteligencji, a znanego przede wszystkim ze współtworzenia Grupy Morizon-Gratka w której skład wchodzą portale ogłoszeń nieruchomości Morizon.pl, Gratka.pl, oraz fintech Lendi. 

Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Marcin Cieślukowski – ekspert bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Aktywny uczestnik rynku Venture Capital, współpracujący z czołowymi funduszami inwestycyjnymi w regionie przez wsparcie transakcji wejść i wyjść kapitałowych oraz zarządzanie portfelem kilkudziesięciu spółek technologicznych.

 

Jak mądrze robić bootstrap? 6 porad od Piotra Nowosielskiego z Just Join IT