Nowy serwis do zarządzania ryzykiem w firmie

nowy serwis do zarzadzania ryzykiem w firmie
Udostępnij:
Kolejna fala kryzysu zbliża się do Polski. Coraz trudniej zarządzać firmą, gdy stale trzeba ciąć koszty. Właśnie z myślą o optymalizacji kosztów powstaje nowoczesny serwis do zarządzania ryzykiem w firmie www.e-risk.eu.

Kolejna fala kryzysu zbliża się do Polski. Coraz trudniej zarządzać firmą, gdy stale trzeba ciąć koszty. Właśnie z myślą o optymalizacji kosztów powstaje nowoczesny serwis do zarządzania ryzykiem w firmie www.e-risk.eu. Dzięki współfinansowaniu serwisu ze środków Unii Europejskiej korzystanie z niego będzie bezpłatne.


Serwis www.e-risk-eu to dedykowane narzędzie wspierające wszelkie procesy związane z zarządzaniem ryzykiem w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Zarządzanie ryzykiem służy identyfikacji, analizie i monitorowaniu jego poziomu w działalności. Podstawą procesu jest określenie metody, oceny i postępowania z ryzykiem uwzględniając działania i strukturę organizacji, po to by uzyskać kontrolę nad różnymi elementami zarządzania.

Serwis www.e-risk.eu umożliwia zarządzania współpracą z kooperantami, podwykonawcami, klientami i współpracownikami.  Dzięki zaawansowanym funkcjom serwisu pozwoli na kontrolowanie kontraktów, monitorowanie ryzyk walutowych czy inwestycyjnych oraz zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym, produkcyjnym i operacyjnym.

Serwis www.e-risk.eu ułatwi podejmowanie decyzji nie zależnie od branży, w której prowadzona jest firma.