Nowy serwis na rynku ogłoszeń internetowych

Dodane: 05.11.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

POKATO to nowy serwis ogłoszeniowy, za pomocą którego użytkownik może zamieszczać i przeglądać oferty kupna, sprzedaży, wymiany produktów i usług. Bez limitów i bez ukrytych opłat. 
Internetowy serwis ogłoszeniowy dostępny jest pod adresem pokato.pl. Do dyspozycji użytkowników oddano 17 kategorii tematycznych, do których mogą dodać dowolne ogłoszenie. Pomysłodawcy portalu w żaden sposób nie ograniczają liczby zamieszczanych anonsów. Jedyny koszt, jaki ponosi użytkownik związany jest wyłącznie z wyróżnieniem ogłoszenia.

Obok popularnych działów takich jak: motoryzacja, praca czy nieruchomości zaprojektowano dodatkową kategorię zatytułowaną „Oddam za darmo”. W tym miejscu można znaleźć lub wystawić nieużywane przedmioty, które dzięki temu zyskają drugie życie i zamiast kurzyć się na półce czy w kartonie trafią do nowych właścicieli.

– Jestem przekonany, że ogłoszeniodawcy pokochają POKATO za możliwość darmowego dodawania ogłoszeń, a także za wygodną i bezpieczną komunikację z innymi użytkownikami serwisu. Ci ostatni, docenią portal za jego funkcje oraz przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny design.  Z naszego serwisu mogą korzystać wszyscy, w każdym miejscu i czasie. POKATO dostępne jest na wszystkich rodzajach urządzeń, w tym także jako aplikacja mobilna. Wystarczy mieć dostęp do Internetu – mówi Kamil Magryta, prezes i pomysłodawca POKATO.

POKATO wystartowało 10 września br. Obecnie na stronie znajduje się ponad 25 tys. ogłoszeń, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej – Wprowadzając na rynek nowy produkt zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami długa droga, by zaistnieć w świadomości odbiorców. Oddajemy użytkownikom do dyspozycji produkt kompletny, który ma wiele zalet. Wierzymy, że odbiorcy docenią wygodę i prostotę korzystania z serwisu, a liczba ogłoszeń i osób korzystających z POKATO będzie stale rosła – wyjaśnia Kamil Magryta.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem