Nowy sposób finansowania e-commerce teraz też w Polsce: iwoca

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

iwoca to wielokrotnie nagradzana firma finansująca rozwój przedsiębiorstw internetowych, która przyciągnęła uwagę międzynarodowych mediów (m.in. Forbes, Bloomberg, Financial Times, The Huffington Post).

iwoca to wielokrotnie nagradzana firma finansująca rozwój przedsiębiorstw internetowych, która przyciągnęła uwagę międzynarodowych mediów (m.in. Forbes, Bloomberg, Financial Times, The Huffington Post). W lutym 2014 iwoca rozpoczęła działalność w Polsce i błyskawicznie zyskała zaufanie sprzedawców Allegro.

W przeciwieństwie do instytucji finansowych iwoca skupia się na rozwiązywaniu problemów zamiast na zachowaniu status quo. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu technologii iwoca pomaga tysiącom e-firm zainwestować w zapasy magazynowe (często ze znacznym rabatem), poszerzenie oferty, technologię lub zatrudnienie pracowników udzielając szybkich, elastycznych i konkurencyjnych pożyczek.

Zamiast polegać na długości historii handlowej lub systemie oceny zdolności kredytowej, platforma iwoca na bieżąco analizuje informacje o historycznych transakcjach, przesłane bezpośrednio z kont e- przedsiębiorców. Wraz z opiniami klientów, danymi firmy oraz informacjami z innych źródeł iwoca stwarza rzetelny obraz potencjału firmy, co pozwala na dokonanie niemal natychmiastowej decyzji o dostarczeniu kapitału na rozwój – bez konieczności zabierania cennego czasu handlowcom.

Ten bezpieczny i dogodny proces pozwala na dostęp do 500 – 50 000 zł w przeciągu 48 godzin – bez formularzy czy biznes planu. Elastyczność i szybkość, możliwość wcześniejszej spłaty i zaoszczędzenia – bez kar czy opłat – oraz negocjacji warunków przy dłuższej współpracy to nie tylko alternatywa dla banków, lecz nowoczesne rozwiązanie aktywnie wspierające polskie firmy działające w sieci.

źródło: informacja prasowa