Nowy startup pozwala zarobić na tym, co każdy z nas ma!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

OnLocation.pl to nowy serwis, który wypełnia lukę w branży produkcyjnej. Po dopracowaniu wszelkich szczegółów związanych z funkcjonalnością serwisu, serwis wszedł w fazę rozwoju czego pierwsze efekty są już widoczne.

OnLocation.pl to nowy serwis, który wypełnia lukę w branży produkcyjnej. Po dopracowaniu wszelkich szczegółów związanych z funkcjonalnością serwisu, serwis wszedł w fazę rozwoju czego pierwsze efekty są już widoczne.


Jesteśmy agencją, która gromadzi lokalizacje, promuje je oraz pośredniczy między stronami w trakcie trwania procesu wynajmu lokalizacji. Do naszej bazy można dodać każdą nieruchomość, wystarczy, że jej treść będzie zgodna z regulaminem OnLocation.pl. Żadnych ograniczeń co do ilości dodanych lokalizacji, żadnych opłat manipulacyjnych z tytułu ich zamieszczania – wyjaśnia Krzysztof Kostkiewicz, twórca serwisu.

Faza rozwoju serwisu, w dużej mierze, opiera się na gromadzeniu lokalizacji, które w późniejszym czasie będą wykorzystane pod plany zdjęciowe i filmowe. Serwis ma świeży wygląd, jest czytelny i prosty w obsłudze. W każdej chwili można dodać jak i usunąć swoją lokalizację. – Nie zamykamy się tylko na Warszawę, nasza usługa kierowana jest do wszystkich miast w Polsce. Pożądane są wszystkie lokale od pięknych domów, przez garaże i hale, po małe domki sezonowe – dodaje Krzysztof Kostkiewicz. OnLocation, w swoim założeniu, ma również za zadanie pozyskiwać odbiorców swoich lokalizacji, w związku z tym swoją ofertę kieruje zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i osób, które poszukują lokali pod plany zdjęciowe.

Korzyści, z perspektywy scenarzystów i producentów, wynikające ze współpracy z OnLocation są widoczne niemal od razu. Serwis gwarantuje redukcję kosztów wynikających z poszukiwania lokalizacji. – Jako standard naszej pracy gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności z właścicielem lokalizacji, poprzez zautomatyzowanie systemu wynajmu – przekonuje pomysłodawca. Korzystanie z usługi gwarantuje stały dostęp do bazy lokali gotowych do wynajmu w bliskim terminie. Oferty, znajdujące się w serwisie są na bieżąco uaktualniane, codziennie pojawiają się nowe lokalizacje ze szczegółowym opisem. Jeżeli w bazie nie występuje pożądana lokalizacja, konsultanci OnLocation dołożą wszelkich starań aby takową znaleźć.

Model biznesowy przewiduje pobieranie opłat tylko od osób wynajmujących lokalizację z bazy, dzięki czemu właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych opłat. Korzystanie z serwisu jest zupełnie bezpłatne. Właściciel OnLocation dba o prywatność swoich użytkowników, w związku z tym, nie udziela informacji dotyczących adresu lokalizacji, czy danych kontaktowych do ich właścicieli, bez ich wcześniejszej zgody.

źródło: informacja prasowa