Nowy system rezerwacji usług on-line na polskim rynku – Planero

Dodane: 21.10.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Na polskim rynku zadebiutował Planero.pl, system do zarządzania rezerwacjami usług on-line. Platformajest zintegrowany z wyszukiwarką panoramafirm.pl i tym samym uzupełnia ofertę w zakresie lokalnego wyszukiwania. Klientom umożliwia wygodne umawianie wizyt w różnych punktach usługowych.

Planero.pl to profesjonalny i łatwy w obsłudze internetowy system rezerwacji, przygotowany przede wszystkim z myślą o właścicielach zakładów fryzjerskich, salonów kosmetycznych, gabinetów stomatologicznych, warsztatów samochodowych, kortów tenisowych i salonów spa. Co ciekawe, trzy najpopularniejsze pod względem liczby zapytań branże w wyszukiwarce panoramafirm.pl w 2015 roku, to jednocześnie branże rekomendowane dla Planero.pl. Są to: branża fryzjerska, kosmetyczna, stomatologiczna i protetyczna.

Na zdjęciu: Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku, Eniro Polska | fot. materiały prasowe 

Wprowadzenie na rynek serwisu Planero.pl to kolejny element transformacji biznesu jaki zachodzi w naszej firmie. Będąc liderem wśród wyszukiwarek lokalnych stale inwestujemy w rozwój produktów internetowych i mobilnych, tym samym dostosowując się do potrzeb wymagającego rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzję biznesową o rozszerzeniu naszego portfolio o platformę rezerwacji usług. W ten sposób przybliżamy firmy do realnego zawierania transakcji za pomocą narzędzi oferowanych przez Panoramę Firm – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku, Eniro Polska.

Lokalna wyszukiwarka panoramafirm.pl jest jedyną na polskim rynku oferującą kompletny system rezerwacyjny online. System planero.pl jest udostępniany płatnym klientom Panoramy Firm, aby wesprzeć ich w prowadzeniu działalności usługowej. Dostawcą i właścicielem aplikacji internetowej jest firma Wizyta.pl.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem