Nowy termin zgłoszeń do programu Incredibles od Sebastiana Kulczyka

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Z uwagi na liczne zapytania o możliwość przedłużenia fazy aplikacyjnej, termin zgłoszeń do pilotażowej edycji programu InCredibles ogłoszonego przez Sebastiana Kulczyka, został zmieniony na 31 lipca 2017 r.

Na zdjęciu: Sebastian Kulczyk z InCredibles

Program InCredibles, realizowany we współpracy z Campus Warsaw i Fundacją Startup Poland, to nie tylko wymierne wsparcie finansowe, ale przede wszystkim partnerstwo oparte na zaufaniu, wiarygodności i prostych, transparentnych zasadach. To mentoring międzynarodowych fachowców z wybranej przez finalistów branży, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań konkretnych projektów, które wejdą do akceleracji. To wspólna praca nad budowaniem wartości i perspektywami globalnego rozwoju.

– To dla mnie duża satysfakcja, że po pierwsze spółki tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie do InCredibles, a po drugie jakość składanych wniosków jest tak wysoka. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, żeby przedłużyć fazę aplikacyjną programu o kolejne 2 tygodnie. Czekamy na następne, interesujące projekty – powiedział Sebastian Kulczyk.

Poszukiwane spółki powinny mieć doświadczenie w co najmniej jednym akceleratorze, ukończyć fazę MVP lub dotrzeć do etapu user and revenue traction oraz posiadać prototyp nowego produktu lub usługi.

W pilotażowej edycji programu wsparcie obejmie 10 innowacyjnych, świeżych projektów biznesowych. Spośród nich zostanie wybranych 5, które będą uczestniczyć w akceleracji. Tegoroczne wsparcie finansowe dla spółek w ramach InCredibles to 5×100 000 USD.

Aplikacje do programu można wysyłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://incredibles.pl/en/application-form/.