O jakim prezencie marzy przedsiębiorca? Plus oferuje świąteczne promocje dla firm

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

O jakim prezencie marzy przedsiębiorca? Plus oferuje świąteczne promocje dla firm

Udostępnij:

Z pewnością rozglądacie się już za prezentami dla swoich najbliższych, ale czy pomyśleliście, co moglibyście zrobić dla swojej firmy? Plus przygotował dla przedsiębiorców atrakcyjne promocje, dzięki którym można naprawdę sporo zaoszczędzić, bo… promocje łączą się ze sobą!

2x więcej internetu i nawet 2 lata filmowych emocji w prezencie

Internetu w telefonie nigdy zbyt wiele! W końcu smartfony zastępują nam dzisiaj komputery i możemy na nich zrobić dosłownie wszystko – w tym kompleksowo zarządzać swoją firmą.

Teraz możecie podwoić swój pakiet gigabajtów i płacić z niego jak za podstawową wersję. W ten sposób w cenie 85 zł (+VAT) dostajecie zamiast 120 GB podwójną “porcję”, czyli 240 GB/mies., a za 65 zł (+VAT) pakiet 140 GB (zamiast 70 GB). Do tego w prezencie możecie otrzymać abonament Disney+ w prezencie nawet na 2 lata, dzięki czemu macie za darmo dostęp do zebranych w jednym miejscu wielu tytułów. Co więcej, w tej promocji możecie też dobrać smartfon w atrakcyjnej cenie.

A może 2 smartfony w cenie 1?

Czy w związku z nadchodzącym nowym rokiem myśleliście już o zmianie telefonu służbowego? Teraz jest najlepsza okazja do podjęcia takiej decyzji, gdyż w promocji Plusa drugi telefon (np. dla pracownika) dostaniecie za symboliczną złotówkę (+VAT). W tym dostaniecie rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i pakiet internetowy: 140 GB/mies.

Kolejny abonament za 1 zł… przez cały rok!

Nie jest tajemnicą, że dziś polski przedsiębiorca ogląda złotówkę z każdej możliwej strony. Na szczęście są sposoby, aby zaoszczędzić nawet na abonamencie – Plus oferuje możliwość płacenia 7 kolejnych abonamentów dla firmy za 1 zł/mies. (+VAT) I to przez cały rok!

Jakie są warunki tej promocji? Wystarczy zastosować 4 proste kroki:

  1. masz lub kupisz pierwszy abonament w Plusie za min. 39 zł/mies. (47,97 zł z VAT),
  2. wybierasz najlepszy dla siebie kolejny abonament za min. 45 zł/mies. (55,35 zł z VAT),
  3. wybierasz nowoczesny smartfon na raty 0%,
  4. korzystasz z abonamentu za 1 zł/mies. nawet przez 15 miesięcy, a potem z rabatem smartFirma.

Uwaga, wszystkie powyższe oferty łączą się ze sobą, co oznacza, że możecie naprawdę sporo zaoszczędzić na abonamencie i nowych smartfonach dla swojej firmy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o świątecznej ofercie Plusa, odwiedźcie stronę www.plus.pl, gdzie znajdziecie informacje o wszystkich aktualnych promocjach.

Materiał powstał we współpracy z Plus