O tym, co nas może uleczyć podczas Startup Sprint Zdrowie

Dodane: 08.01.2013

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już w styczniu, w Poznaniu odbędzie się Startup Sprint Zdrowie – doskonała okazja do stworzenia rozwiązań, które mogą rozwinąć sektor zdrowia w Polsce i nie tylko.

Już w styczniu, w Poznaniu odbędzie się Startup Sprint Zdrowie – doskonała okazja do stworzenia rozwiązań, które mogą rozwinąć sektor zdrowia w Polsce i nie tylko.

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów opracowują innowacyjne, dedykowane danej branży rozwiązania. Projekty powstałe podczas styczniowego Startup Sprintu mają nawiązywać do szeroko rozumianego zdrowia – medycyny, farmacji, rehabilitacji, dietetyki. Takie, które pomogą lekarzom, pacjentom, pracownikom medycznym oraz osobom pracującym w tej ważnej lecz niezwykle skomplikowanej branży.

Wydarzenie rozpoczyna się w piątek 25 stycznia po południu prezentacjami pomysłów i dyskusjami nad możliwością ich rozwinięcia. W sobotę i niedzielę uczestnicy pracują nad rozwojem projektów tak, aby w niedzielę 27 stycznia, podczas końcowych prezentacji móc zaprezentować model biznesowy oraz podstawową wersję produktu końcowego.

Finałowe prezentacje oglądane są przez Jury złożone z mentorów oraz menadżerów inwestycyjnych. Zwycięzcy otrzymują nagrody a najlepsze projekty mają szansę na inwestycję.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wszystkich tych, którzy chcą kreatywnie spędzić weekend. Udział w Startup Sprint Zdrowie mogą wziąć zarówno osoby, które pracują już nad rozwinięciem swojego pomysłu na biznes jak i te, które przygotują projekt specjalnie na to wydarzenie lub przyjdą po to by przyłączyć się do któregoś z zespołów.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na www.zdrowie.startupsprint.org

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji i wpłaceniu zwrotnej kaucji.

źródło: informacja prasowa