O zdyscyplinowanej przedsiębiorczości i startupowych taktykach – spotkanie otwarte z Paulem Cheekiem z MIT

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

O zdyscyplinowanej przedsiębiorczości i startupowych taktykach – spotkanie otwarte z Paulem Cheekiem z MIT

Udostępnij:

Jak przekształcić biznesplan w biznes – to pytanie, które stawia sobie większość początkujących przedsiębiorców. I choć nie ma na nie jednej odpowiedzi, warto jej szukać z pomocą znawców tematu. Okazja ku temu nadarzy się 13 czerwca w Warszawie, gdzie odbędzie się spotkanie otwarte z uznanym światowym autorytetem w dziedzinie przedsiębiorczości opartej na innowacjach – Paulem Cheekiem z MIT Sloan.

Paul Cheek jest starszym wykładowcą w szkole biznesu przy Massachusetts Institute of Technology, uznawanej za najlepszą uczelnię techniczną na świecie. Pełni też funkcję dyrektora wykonawczego w Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, gdzie odpowiada za strategię, wizję i plany operacyjne, a także nadzór nad flagowymi projektami wspierającymi przedsiębiorczość. W 2021 roku znalazł się w prestiżowym zestawieniu Forbes 30 under 30, skupiającym najbardziej wpływowe młode osoby w świecie biznesu.

Paul Cheek w Warszawie. Okazja dla praktyków innowacji

To jeden z najbardziej szanowanych na świecie ekspertów w dziedzinie przedsiębiorczości opartej na innowacjach i identyfikowaniu nowych możliwości rozwoju biznesu. Cheek w swojej karierze nauczał, był mentorem i doradzał tysiącom przedsiębiorców na całym świecie, od małych startupów po organizacje z listy Fortune 500. Jest także autorem książek, a 13 czerwca pojawi się w Polsce w ramach promocji najnowszej z nich, zatytułowanej “Disciplined Entrepreneurship: Startup Tactics” (ang. „Zdyscyplinowana przedsiębiorczość: taktyki startupowe”).

– Paul Cheek to jedna z najbardziej inspirujących osób w społeczności startupowej. Spotkanie z nim to niezwykła okazja dla wszystkich, którzy myślą o założeniu biznesu lub rozwijaniu go w dynamicznie zmieniającym się świecie – mówi Łukasz Owczarek, Head of Growth StartSmart CEE, związanej z MIT organizacji wspierającej startupy, na której zaproszenie Cheek przyjedzie do Polski.

Spotkanie autorskie będzie rozszerzone o godzinny panel, w trakcie którego gość odpowie na pytania uczestników.

Spotkanie otwarte z uznanym ekspertem z MIT

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00 w przestrzeni WeWork przy ul. Kruczej w Warszawie. Po rejestracji przewidziano czas na uwagi wstępne, część z pytaniami otwartymi moderowaną przez Bogy Cimoszko-Skowroński, jedną z założycielek StartSmart CEE oraz podpisywanie książki. Całość zakończy przyjęcie, podczas którego będzie można indywidualnie porozmawiać z gościem. Cheek podzieli się spostrzeżeniami i doświadczeniem z łączenia teorii z praktyką biznesową.

Partnerami wydarzenia są WeWork, Emerging Founders, Polish Ukrainian Startup Bridge, StartupGrind, Startup Wroclaw, Uhub, Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet SWPS.

Partnerem medialnym jest portal MamStartup.pl.

Bezpłatna rejestracja odbywa się on-line.

Czytaj także: