Oblok.pl - oprogramowanie dla salonu

oblokpl oprogramowanie dla salonu
Udostępnij:
Niezwykła popularność serwisów zakupów grupowych takich jak Groupon czy Sweetdeal sprawiły, iż każdego dnia wiele gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich lub SPA z całej Polski jest szturmowanych przez posiadaczy kuponów, chcących umówić się na wizyty.

Niezwykła popularność serwisów zakupów grupowych takich jak Groupon czy Sweetdeal sprawiły, iż każdego dnia wiele gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich lub SPA z całej Polski jest szturmowanych przez posiadaczy kuponów, chcących umówić się na wizyty. W efekcie tego można zauważyć rosnące zainteresowanie systemem rezerwacji usług online Oblok.pl, pozwalającym automatycznie umawiać setki klientów Grupona lub Sweetdeal poprzez stronę internetową salonu.


Popularna oferta na Groupon w ciągu jednego dnia może sprowadzić do salonu rzesze nowych klientów. Jest to wielka szansa dla firmy, ale jednocześnie duże wyzwanie aby w ciągu jednego dnia umówić wizyty kilkuset klientów. Oczywiście  w sposób nie nadwyrężający cierpliwości klientów i reputacji salonu. W takiej sytuacji o paraliż pracy nie jest trudno.

Sprawdzonym rozwiązaniem tego problemu jest system rezerwacji usług przez internet Oblok.pl. - Nie sądziłam, że rezerwacja usług online może tak usprawnić obsługę klientów z Groupon. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez systemu Oblok.pl - twierdzi Anna, właścicielka jednego z warszawskich salonów kosmetycznych.

- Sprzedaliśmy ponad 400 ofert w jednym z serwisów zakupów grupowych. Prawie wszystkie rezerwacje zostały dokonane poprzez Oblok.pl. Klienci w ciągu kilku godzin samodzielnie umówili się na wizyty. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnego stresu. Co najważniejsze klienci do tej pory chętnie dokonuję rezerwacji usług online - przyznaje Wojtek, manager Day SPA.

Poza usprawnieniem procesu rezerwacji, Oblok.pl pozwoli automatycznie zbudować bazę klientów. Dane kontaktowe, podane przez klientów podczas rejestracji na stronie internetowej są natychmiast dostępne dla pracowników salonu. Narzędzia zawarte w systemie umożliwiają zbudowanie trwałej relacji z nowymi klientami. Automatyczne przypomnienia SMS sprawią, iż klienci nie zapomną o umówionych wizytach a newsletter pozwoli szybko poinformować ich o nowych ofertach. Dzięki temu większa liczba klientów z Groupon zostanie stałymi bywalcami salonu.

Oprogramowanie dopasowane do potrzeb salonu

Oblok.pl to nie tylko system rezerwacji online. To przede wszystkim oprogramowanie usprawniające codzienną pracę salonu.

Przejrzysty terminarz wizyt pozwoli sprawnie zarządzać rezerwacjami. Dzięki kartom klientów oraz historii wizyt, zawsze można znaleźć istotne informacje. Przypomnienia SMS nie pozwolą klientom zapomnieć o umówionych wizytach, natomiast zdalny dostęp umożliwia ciągłą kontrolę sytuacji w salonie, między innymi poprzez raporty i statystyki.

Więcej wizyt, mniej bałaganu

Oblok.pl oferuje nowoczesne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do umawiania wizyt online, pozwalające zwiększać zyski firm usługowych. Oblok.pl to rozwiązanie uwalniające firmy usługowe od męczącego umawiania wizyt, ciągłego odbierania telefonów i  odbierania wielu maili. Od tej pory klienci mogą samodzielnie umawiać wizyty poprzez Oblok.pl - wirtualną recepcję czynną 24/7.

źródło: informacja prasowa