Obsługujemy ponad tysiąc klientów z 40 krajów. Podsumowanie roku Perfect Gym

Udostępnij:

Rok 2017 zakończył się dla nas wieloma sukcesami. Odnotowaliśmy wzrost sprzedaży licencji o 35% w stosunku do roku poprzedniego. Nasz zespół powiększył się w ciągu roku o dodatkowe 30 osób. Pozyskaliśmy ponad 19 milionów złotych inwestycji.

Czytasz właśnie kolejny tekst podsumowujący mijający rok. Poprosiliśmy w nim członków zespołów polskich startupów, by opowiedzieli, co udało im się osiągnąć w 2017 roku. Jeśli chcesz przeczytać inne artykuły na ten temat, zajrzyj tutaj.

Na zdjęciu: Jacek Szlendak i Sebastian Szałachowski, współzałożyciele Perfect Gym

W 2017 roku otrzymaliśmy również 19,3 mln złotych inwestycji od 3TS Capital Partners, Innovation Nest i Trigon TFI na rozwój produktów Perfect Gym. Dzięki tym środkom możemy ruszać na międzynarodową ekspansją i dodać nowe funkcje do systemu. Rozwijamy nasz system zgodnie z potrzebami naszych zróżnicowanych klientów oraz trendami i oczekiwaniami branżowymi.

Perfect Gym podbija kolejne rynki

Obsługujemy ponad 1 000 klientów z 40 krajów na całym świecie. W 2017 rozpoczęliśmy rozwój w krajach, w których już zdobyliśmy zaufanie klientów, między innymi w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Chcemy tam podwoić aktualną liczbę klientów, aby do końca 2018 roku móc się pochwalić ponad 2000 siłowni rozsianymi na całym świecie.

Nowy rok, nowe produkty

Szanujemy pozyskaną inwestycję od 3TS Capital Partners, Innovation Nest oraz Trigon TFI. W 2017 roku wykorzystaliśmy część funduszy na rozwój i ulepszenie obecnych produktów takie jak CRM, Centrum Automatyzacji jak Portal Klienta. Przeznaczyliśmy także część środków na rozwój nowej aplikacji mobilnej, wdrożeniu sztucznej inteligencji do analizy danych systemowych a także na działania marketingowe.

Integrujemy się z najlepszymi

W 2017 roku skutecznie wdrożyliśmy integracje z liderami rynku sprzętu fitness (Life Fitness, Technogym, Precor i Milon), aplikacji treningowych oraz dietetycznych (VirtuaGym, Myzone, Function) jak i kompleksowym terminalem płatniczym na recepcję (POYNT). Stale poszerzamy ofertę, by dostarczyć klientom pełny spektrum możliwości rozwoju z Perfect Gym.

Perfect Gym rośnie w siłę

Nasz zespół powiększył się o 30 osób w 2017. A to nie koniec pozyskiwania nowych talentów. W 2018 roku planujemy zatrudnić kolejnych 30 specjalistów do naszego zespołu, w szczególności Country Managerów, deweloperów, specjalistów sprzedaży jak i Customer Success Managerów. W ubiegłym roku otworzyliśmy też kolejne biura. Poza Warszawą, Moskwą i Melbourne, znajdujemy się obecnie również w Sztokholmie, Madrycie i Mumbaju.

Autorami tekstu są: Jacek Szlendak i Sebastian Szałachowski, współzałożyciele Perfect Gym.