Odbierz zakupy z drogerii na stacji paliw

Dodane: 19.02.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Mieszkańcy całego kraju mogą już wygodnie i w dowolnym czasie odbierać – na jednej z około 860 Stacji Paliw ORLEN – zakupy z internetowej drogerii Rossmann. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To efekt współpracy między operatorem usługi Stacja z Paczką i Rossmann Polska.

E-zakupy z drogerii Rossnet docierają na wybraną Stację Paliw ORLEN w ciągu 24 godzin od momentu nadania, a więc w czasie nie dłuższym niż tradycyjne dostawy kurierskie. Status przesyłki można monitorować na stronie www.stacjazpaczka.pl. O możliwości odbioru klient jest powiadamiany przez SMS. Koszt dostawy za pośrednictwem Stacji z Paczką wynosi zaledwie 10 zł przy przesyłce płatnej z góry i 12 zł przy dostawie za pobraniem.

 Stacja z Paczką stanowi idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą oczekiwać na kuriera przez kilka godzin pod konkretnym adresem. Jest to komfortowa usługa nie tylko dla zmotoryzowanych, bo Stacje Paliw ORLEN są zlokalizowane zarówno przy trasach, jak i drogach osiedlowych oraz w ścisłych centrach dużych miast i mniejszych miejscowości podkreśla Damian Puczyński, prezes firmy Dazumi, operatora Stacji z Paczką.

Usługa doręczania zakupów z internetowej drogerii Rossmann na wybrane Stacje Paliw ORLEN jest dostępna od 11 lutego, tj. od dnia uruchomienia e-sklepu Rossnet na stronie www.sklep.rossnet.pl.