Odkryj świat dookoła Ciebie na zdjęciach z Instagramu dzięki aplikacji Instageo

odkryj swiat dookola ciebie na zdjeciach z instagramu dzieki aplikacji instageo
Udostępnij:
Dostępna od dzisiaj w App Storze aplikacja Instageo przeznaczona na iPhone’y umożliwia odkrywanie miejsc dookoła ciebie poprzez zdjęcia z Instagramu. Dzięki Instageo możesz więc szybko zerknąć, co dzisiaj serwowane jest w pobliskiej restauracji, ilu hipsterów siedzi w Twojej ulubionej lodziarni...

Dostępna od dzisiaj w App Storze aplikacja Instageo przeznaczona na iPhone’y umożliwia odkrywanie miejsc dookoła ciebie poprzez zdjęcia z Instagramu. Dzięki Instageo możesz więc szybko zerknąć, co dzisiaj serwowane jest w pobliskiej restauracji, ilu hipsterów siedzi w Twojej ulubionej lodziarni lub możesz lepiej poznać swoją piękną sąsiadkę - albo w najgorszym przypadku jej kota.


Co więcej, Instageo pozwala na wybranie jakiejkolwiek żądanej lokalizacji. To oznacza, że możesz spokojnie podejrzeć jaka jest pogoda w Paryżu, jak wygląda życie nocne Amsterdamu lub co robią leniwe foki na plażach w Nowej Zelandii - więc zapomnij o webcamach! Aplikacja pozwala także na szybkie dodanie do obserwowanych autorów zdjęć, które Ci się spodobały. Wszystko w mgnieniu oka i bez wykonywania zbędnych ruchów.

Instageo jest dostępne za darmo z App Store: http://bit.ly/RFtgta

Więcej informacji można znaleźć na: www.appvetica.com/instageo

Poniżej przedstawiamy wideo promocyjne aplikacji:

źródło: informacja prasowa