Odwiedź 12 państw z aplikacją TcTrips

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Aplikacja mobilna TcTrips to najlepszy i najtańszy sposób, by odkrywać ciekawe zakątki miast na całym świecie. Koniec z szukaniem ulic na papierowych mapach, rozkładaniem przewodników na ławkach i spisywaniem informacji z Internetu.

Aplikacja mobilna TcTrips to najlepszy i najtańszy sposób, by odkrywać ciekawe zakątki miast na całym świecie. Koniec z szukaniem ulic na papierowych mapach, rozkładaniem przewodników na ławkach i spisywaniem informacji z Internetu. Teraz jedna aplikacja zapewnia to wszystko, co standardowe przewodniki, i o wiele więcej.

W aplikacji, poza tematycznie przygotowaną trasą, znajduje się mnóstwo zdjęć, dokładne odpisy drogi, mapa Google oraz mapa atrakcji komercyjnych. TcTrips oferuje aktualnie ok. 30 wycieczek z 12 państw, których trasy zlokalizowane są w najbardziej popularnych turystycznie miastach na świecie, m.in.: Rzymie, Szanghaju, Pradze, Paryżu, Barcelonie, Amsterdamie, Londynie czy Warszawie. Liczba dostępnych tras ciągle rośnie, a wszystkie można pobrać aż w trzech marketach mobilnych – Google Play, App Store, Windows Phone Market. Aplikację można pobrać bezpłatnie do drugiego punktu wycieczki.

Każda wycieczka TcTrips posiada konkretny temat i jest skrupulatnie zaplanowana przez mieszkańca danego miasta. To właśnie „lokals” wybiera kilka miejsca godne polecenia i dzieli się swoim pomysłem na zwiedzanie. Dzięki temu, wycieczki TcTrips to świetny sposób na poznanie legend i historii opowiedzianych przez mieszkańca, a nie tylko przeczytanie suchych faktów, dat, czy nazwisk.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Użytkownik może zobaczyć punkty wybranej trasy na mapie, korzystając z nawigacji właściwej dla systemu operacyjnego swojego smartfona. Trasy wycieczek zaplanowane są na kilka godzin pieszego spaceru bez konieczności korzystania z transportu miejskiego i gubienia się w często skomplikowanej strukturze komunikacji miejskiej. W aktualnej ofercie TcTrips znajduje się także kilka wycieczek rowerowych.

Wycieczki dostępne są w 5 wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, polskiej, rosyjskiej, oraz w 4 oddzielnych wariantach skierowanych do różnych grup docelowych: rodzina z dziećmi, grupa znajomych, para zakochanych, singiel. Ponadto, użytkownicy mają dostęp do skróconego opisu wycieczki, co pozwala zapoznać się z jej tematem, a także do informacji o utrudnieniach, jakie mogą spotkać (np. strome schody, brak windy). Dodatkowo, każdy może dzielić się swoimi spostrzeżeniami i emocjami poprzez możliwość dodawania własnych zdjęć do aplikacji i skomentowania całej wycieczki po jej przejściu.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem