Oferta pracy: Dobry Programista dla konkursykreatywne.pl

Dwuosobowy zespół www.konkursykreatywne.pl w związku z dynamicznym rozwojem oraz wygraniem konkursu LabStar  szuka brakującego ogniwa czyli DOBREGO PROGRAMISTY, który samodzielnie postawi nasz serwis, wraz ze wszystkimi nowymi funkcjonalnościami od zera i który dołączy do naszego zespołu.

Nasze wymagania:

– udokumentowane doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych
– pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za projekt pod kątem informatycznym, nie tylko w fazie tworzenia od nowa, ale także w trakcie bieżącej działalności
– chęć rozwoju w kierunku bycia członkiem zespołu tworzącego i prowadzącego start-upy
– odpowiedzialność, terminowość, słowność i samodzielność
– mile widziane doświadczenie w pracy nad startup-em

Oferujemy:

– możliwość podjęcia długofalowej współpracy i objęcia udziałów przy kolejnych projektach
– wynagrodzenie zależne od modelu obejmowania udziałów i zaangażowania w projekt(-y)
– kreatywną pracę w kreatywnym Zespole
– świetną atmosferę w pracy

O nas:

Mamy po 36lat :-), jesteśmy z wykształcenia architektkami wnętrz. Dwa lata temu uruchomiłyśmy nasz pierwszy serwis i tak nam się spodobało, że postanowiłyśmy  postawić na e-biznesy. W sierpniu b.r. wygrałyśmy LabStar i planujemy min. rok naszej wytężonej pracy poświęcić na rozwinięcie naszego zwycięskiego projektu, a później wdrażać pomysły na kolejne start-upy.

CV oraz krótki list motywacyjny wraz z przykładowymi swoimi pracami prosimy wysyłać na adres: [email protected].

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez firmę SAPI s.c.”