Oferta pracy: Elektronik-konstruktor – Intelclinic

Wymagania:

  • absolwent (lub student ostatnich lat) kierunku elektronika lub pokrewnego,
  • znajomość obsługi programu PADS,
  • umiejętność uruchamiania i testowania urządzeń elektronicznych oraz sporządzanie dokumentacji,
  • umiejętność projektowania mobilnych układów zasilania i filtracji,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej,
  • znajomość zagadnień z zakresu pomiaru sygnałów biologicznych (EKG, EOG, EEG),
  • dyspozycyjność: min. 4/5 etatu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalającym rozumieć dokumentacje techniczne,
  • mile widziane umiejętności z zakresu integralności sygnałowej i w.cz. (mikrofal, Bluetooth, WiFi, dopasowania)

Obowiązki:

  • projektowanie PCB,
  • projektowanie elementów analogowych torow wzmacniania sygnałów biologicznych,

Oferujemy:

  • umowę o dzieło/zlecenie na czas próbny z możliwością przedłużenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość uczenia się i rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected]. W tytule e-maile prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”