Oferta pracy: Elektronik-programista – Intelclinic

Wymagania:

  • absolwent (lub student ostatnich lat) kierunku elektronika lub pokrewnego,
  • znajomość języka C,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów (preferowane mikrokontrolery z rdzeniem ARM Cortex),
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • znajomość co najmniej jednego z języków programowania,
  • wysokiego poziomu (Java, C++, …),
  • znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika,
  • dyspozycyjność: min. 4/5 etatu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalającym rozumieć dokumentacje techniczne,
  • mile widziana znajomość podstaw sztucznej inteligencji,

Obowiązki:

  • programowanie mikrokontrolerów z rdzeniem ARM Cortex,
  • implementacja algorytmów przetwarzania sygnałów biologicznych,
  • tworzenie prostych aplikacji narzędziowych,

Oferujemy:

  • umowę o dzieło/zlecenie na czas próbny z możliwością przedłużenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość uczenia się i rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected]. W tytule e-maile prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”