Oferta pracy: Front-End Developer – Absolvent.pl

Absolvent.pl to portal rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. Chcielibyśmy aby osoby aplikujące na tą ofertę identyfikowały się z naszą firmą.

Front-End Developer

Warszawa, mazowieckie

Zadania:

implementacja szkieletów stron internetowych w CSS, HTML

Oczekujemy:

  • Znajomości HTML + CSS (budowa nowoczesnych layoutów i interfejsów),
  • Znajomości Photoshop (w zakresie cięcia, tworzenia i edycji grafiki),
  • Wiedzy z zakresu SEO,
  • Wiedzy z zakresu usability,
  • Wysokiego zmysłu estetycznego,
  • Znajomości języka angielskiego (min. na poziomie średnio
  • zaawansowanym),
  • Entuzjazmu,
  • Zaangażowania,
  • Terminowości.

Wszelkie inne umiejętności związane z technologiami internetowymi mogą
okazać się atutem, więc należy się nimi chwalić.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • Biblioteki jquery,
  • PHP,
  • Python (django).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia pracy z serwisami
  • obsługującymi miesięcznie tysiące odsłon,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez Absolvent.pl lub o
wysłanie CV na adres e-mail [email protected]

(data dodania: 20.07.2011)