Oferta pracy: Front-end Developer – Linkfindr.com

LinkFindr potrzebuje dobrego interfejsu, który pomoże jego użytkownikom w szybki sposób znaleźć nowe kontakty. Jeśli interesujesz się front-endem, umiesz wykonać podstawowy projekt oraz szybko przeprowadzać w nim zmiany już na poziomie HTML i CSS, to chcemy z Tobą porozmawiać. Nie chodzi nam o doświadczenie zawodowe, co najwyżej o pasję i przykład tego, jak ją realizujesz.

Poniżej jest lista cech, których szukamy – posiadanie każdej to plus, ale jeśli jedyne co na razie masz to pasja do HTML i CSS – nam to wystarczy.

  • solid knowledge of HTML/HTML5 and CSS
  • experience with JavaScript and JQuery programming
  • familiarity with graphics design tools
  • expertise in pixel-perfect CSS implementation from Photoshop/Fireworks files
  • know how to deal with the browser differences
  • basic Python programming knowledge
  • ability to quickly pickup new technologies and adapt it to current projects

O Firmie:

LinkFindr pomaga ludziom wykorzystywać ich sieci kontaktów w pracy. Agregujemy wszystkie kontakty w jedną książkę adresową, pomagamy użytkownikom ocenić jakość ich sieci, ale przede wszytkim umożliwiamy wyszukanie nowych partnerów biznesowych. Jeśli interesuje Ciebie praca z 4 największymi API sieci społecznych (LinkedIn, Twitter, Facebook, Gmail) oraz analizowanie setek tysięcy profili użytkowników internetu, a co najważniejsze – pomaganie ludziom w budowaniu nowych relacji – LinkFindr jest miejscem dla Ciebie.

Pracujemy w technologii Python oraz wg metodyki Lean Startup, ale chętnie przyjmujemy do zespołu osoby, które nie miały z nimi styczności.

Założony przez absolwenta Robotyki PJWSTK Kubę Kucharskiego oraz Marcina Grodzickiego (zwycięzca Seedcamp Week ’09 z Codility) – LinkFindr mieści się w słynnym startupowym Reaktorze, w Warszawie, przy ul. Bohomolca.

Kontakt:

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: http://linkfindr.com/ ale możesz też po prostu napisać do nas na [email protected].