Oferta pracy: (Junior) Account Manager Lubię to – Social Media Agency

Wymagania zawodowe:

First things first – koniecznie z doświadczeniem. W zarządzeniu projektami, w egzekucji, w pracy agencyjnej. Minimum rok doświadczenia w agencji interaktywnej.  Rozwinięta wiedza z zakresu szeroko pojętej komunikacji – reklamy, rynku mediów, marketingu. Wszystko to – przede wszystkim – w kontekście sieci.  Doświadczenie z „pierwszej linii frontu” – budowanie relacji z klientem, opracowywanie harmonogramów, kosztorysów and all that jazz. Z treści ogłoszenia powinno już wynikać, ale pro forma napiszemy – konieczna biegła znajomość angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Wymagania osobowościowe:

Kto robił, ten wie. Całe spektrum umiejętności komunikacyjnych: budowanie / zarządzanie zespołem, proaktywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy z innymi – zarówno motywowania pracowników wewnątrz zespołu, jak i komunikowania się z otoczeniem zewnętrznym. Generalnie interesuje nas wrodzone (ewentualnie wyuczone) combo anielskiej cierpliwości, japońskiej precyzji i szwajcarskiej skrupulatności. Przyjazny dla skóry, bezwzględny dla zarazków. Account, no kurde.

Oferujemy:

Pracę przy innowacyjnych inicjatywach komunikacyjnych realizowanych dla klientów z absolutnie pierwszej ligi. Ekscytujące – bo odzwierciedlające charakterystykę branży – możliwości rozwoju. Poznawanie najnowszych trendów, zjawisk i narzędzi komunikacyjnych, współpracę z najlepszymi w swoim fachu oraz nieustające źródło radości i inspiracji w postaci niebywale zaangażowanego w swoją pracę zespołu pasjonatów.

Miejsce pracy:

Warszawa

Oferty przesyłać na [email protected] z nr ref (15/2011) w tytule mejla!

PS

Aaaaa, właśnie. W mejlu, wiadomo, formułka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).