Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Użyteczności – 2CAN

2CAN S.A. jest firmą, która specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych – portfelowych oraz dla klientów zewnętrznych. Pomagamy firmom na każdym etapie życia projektu od preinkubacji, poprzez pozyskanie ewentualnego dofinansowania po wdrożenie oraz obsługę gotowego projektu.

Uważamy, że sukces w pracy zależny jest od osobowości ludzi, z którymi się współpracuje, dlatego tak wielką uwagę zwracamy na Twoją osobowość. Szczególnie doceniamy ludzi dynamicznych, pełnych pasji i chętnych do podejmowania wyzwań. Jeśli te cechy opisują Twoją osobę, 2CAN to miejsce dla Ciebie!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • prowadzenie analiz użyteczności
  • prowadzenie badań z użytkownikami
  • projektowanie diagramów zawartości, interfejsów i architektury internetowych
  • opracowywanie dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie opracowywanie standardów firmowych w zakresie UX

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów
  • wiedza z zakresu UX i HCI
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów usability
  • bardzo dobra znajomość Programu Axure

Twoje dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem na urządzenia mobilne
  • znajomość Google Analytics

Oferujemy:

  • Pracę nad wieloma projektami – własnymi i dla klientów zewnętrznych
  • Współpracę z energicznymi ludźmi pełnymi pasji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Premie uzależnione od wyników

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, wyślij swoje CV na adres [email protected] tytułując maila “Młodzy Specjalista ds. Użyteczności [UX]”. Jeśli posiadasz swoje portfolio – prześlij je nam! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”