Oferta pracy: Programista C# – Manubia

Manubia poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista C#

  • Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiadać za projektowanie i budowanie mechanizmów agregacji i przetwarzania danych. Dużej ilości danych. Niezbędna do tego jest dobra znajomość C# oraz umiejętność pisania aplikacji wielowątkowych. Ogólna wiedza o WebServices (SOAP/REST) także będzie potrzebna.

Dużym atutem będzie bardzo dobra znajomość TSQL (Sql server 2008) oraz sposobów optymalizacji danych. Przygotowane przez Ciebie rozwiązania, będą integrowane z interfejsem użytkownika przez drugiego programistę, więc dość często będziecie się komunikować. Całość rozwiązań będzie wdrażana w oparciu o chmurę Microsoft Azure. Nie wymagamy doświadczenia w pracy z tym środowiskiem – wiedzę o nim zdobędziesz od nas, oraz w razie potrzeby od osób z Microsoftu, które nas wspierają 🙂

  • Sposób pracy:

Pracujemy zdalnie. Zadaniowo. Poprzez task managera, masz wgląd w zaplanowane do wprowadzenia funkcje do serwisu, prorytety i zmiany. Określasz czas ich wykonania i działasz. W razie potrzeby konsultujemy się zespołowo przez Skype/email. Oczekujemy jednak, że będziesz w stanie sprostać zadaniom w tempie wymagającym 6-8h dziennego zaangażowania.

  • Co jest dla nas ważne?

Chcemy, abyś umiał samodzielnie znajdować miejsca, gdzie możemy nasz system poprawić lub rozwinąć. Wielokrotnie będziesz musiał analizować zakres danych zgromadzonych w naszych bazach i szukać sposobu jak wydobyć z nich konkretne informacje. Zaplanowane funkcje muszą być gotowe zgodnie z harmonogramem jaki ustalisz w task manager.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [email protected] .