Oferta pracy: Programista Inżynier – Harimata

Scientists discover problems, engineers solve them!

W projekcie Harimata pracujemy nad technologią pozwalającą na rozpoznawanie emocji i nastroju użytkowników. Zachowując ich pełną prywatność, chcemy umożliwić właścicielom stron internetowych reagowanie na emocje swoich użytkowników w czasie rzeczywistym. W połączeniu z wiedzą o konsumentach z zakresu psychologii i behawioryzmu, jest to niezwykle cenne narzędzie dla wielu segmentów rynku.

Szukamy prawdziwych inżynierów oprogramowania, nastawionych na ciągły rozwój, szukających trudnych wyzwań i lubiących rozwiązywać niebanalne problemy. Dobieramy technologie do zagadnienia, dlatego nigdy nie nudzimy się tym co robimy. Aktualnie pracujemy z Node.js, HTML+JavaScript szczególnie w kontekście dodatków dla przeglądarek Chrome/Firefox/Safari/Opera, Python + Scipy, Mongodb, Redis, Weka i innymi.

Harimata to projekt interdyscyplinarny, niezwykle ciekawy i jeszcze bardziej skomplikowany.

Miejsce pracy: Kraków

Aplikacje prosimy składać do: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”