Oferta Pracy: PROGRAMISTA PHP Walldate

PROGRAMISTA PHP

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

O nas:
Walldate.com to młody startup. Chcemy robić najbardziej użyteczne aplikacje randkowe wykorzystując najnowsze możliwości internetu. Walldate.com to pierwszy z nich. Zbudowaliśmy w okół siebie sieć mentorów, którzy podzielają i wspierają nasze plany.

Zapraszamy do teamu!

Opis stanowiska:
Zadaniem zatrudnionej osoby będzie zbudowanie i prowadzenie zespołu developerów;
Rozwijanie powstających i budowanie nowych aplikacji randkowych;

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość: PHP5, MySQL, XHTML, CSS.
Doświadczenie w programowaniu obiektowym;
Znajomość technologii: JavaScript (AJAX, jQuery), Smarty;
Bardzo dobra znajomość Facebook i Twitter API;
Doświadczenie w projektowaniu i budowie serwisów internetowych adresowanych na rynek globalny;
Umiejętności budowania i prowadzenia zespołu developerów;
Całkowite zaangażowanie w projekt;
100% samodzielność i odpowiedzialność za pracę własną i  swojego zespołu;
Determinacja do robienia najlepszych produktów na rynku.

Oferujemy:
Pracę przy globalnych startupach z pozyskanym finansowaniem. Koncentrujemy się na serwisach randkowych;
Realny wpływ na rozwój funkcjonalny produktów;
Jeśli pokażesz nam swoje zaangażowanie my odwzajemnimy się dobrym wynagrodzeniem;
Pracę w młodym, dynamicznym zespole i warszawskim środowisku startupów zwanym Reaktor.net.

Pisz do nas:
[email protected]
Rekrutujemy do 31 października 2011.