Oferta pracy: Programista - RacingLife.net

Jeżeli masz doświadczenie w programowaniu w JavaScript i PHP, spotkałeś sie już z HTML5 i CSS3 oraz lubisz gry internetowe lub interesujesz się wyścigami samochodowymi, to poniższa oferta jest w sam raz dla Ciebie.

Nasz projekt racinglife.net to menadżerska gra internetowa. Jest ona osadzona w świecie sportów motorowych. Tworzona przez doświadczony, kilku osobowy zespół, który chcemy powiększyć o kolejnych programistów. Gra ma zasięg globalny i docelowo ma skupiać kilkaset tysięcy graczy z całego świata.

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób programujących w PHP, JavaScript, HTML5, CSS3 do zdalnej pracy na minimum pół etatu, chcących pracować o dowolnej porze w ciekawym i rozwojowym projekcie.

Zgłoszenie swojej kandydatury

Jeżeli chcesz zgłosić swoją kandydaturę, wyślij CV z tematem maila “Praca - RacingLife” na adres: [email protected].

Twoja oferta powinna zawierać:

  • Minimalny i maksymalny możliwy do zdeklarowania czas pracy tygodniowo (w godzinach) nad projektem racinglife.net, biorąc pod uwagę okres najbliższych 3 miesięcy. (Preferowany wymiar pracy to pół etatu, czyli 20h tygodniowo)
  • Umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)