Oferta pracy: Programista – TradycyjneJedzenie.pl

Szukam Programisty do współtworzenia i rozwoju serwisu TradycyjneJedzenie.pl – platformy, na której producenci tradycyjnej żywności mogą wystawić swoje produkty na sprzedaż. Projekt jest realizowany w ramach BIC Summer Start (http://www.summerstart.pl/)

Co zyskasz:

  • mega doświadczenie w prowadzeniu biznesu, realizowaniu projektu
  • poznasz nowych ludzi, pasjonatów tworzących swoje stratupy oraz potencjalnych inwestorów, mentorów, ludzi bardzo doświadczonych w biznesie internetowym- wiele się od nich nauczysz
  • będziesz uczestnikiem licznych szkoleń z zakresu: biznesu, marketingu, PR’u etc.
  • będziesz miał udziały w przedsięwzięciu o solidnym modelu biznesowym, który praktycznie od początku istnienia generuje przychody

Główne zadania:

  • rozwijanie serwisu (dopisywanie funkcjonalności, bieżace zmiany w wyglądzie (xhml+css)
  • współtworzenie strategii projektu
  • współtworzenie i pomoc w marketingu i promocji serwisu

Kogo szukamy:

  • Programisty PHP (najlepiej ze znajomością Drupala)
  • osoby odpowiedzialnej, zmotywowanej by tworzyć własny biznes
  • osoby zorientowanej biznesowo- rola nie będzie ograniczała się tylko do programowania, chcemy abyś wniósł wartość dodaną do projektu

Kontakt:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz lub dzwoń: [email protected], +48 508 165 685.