Oferta pracy: Programista Zend Framework – Notatek.pl

Startup szuka programisty z pasją.

Notatek.pl Sp. z o.o. w organizacji w związku z budową i rozwojem nowej wersji portalu zatrudni programistę Zend Framework.

Opis stanowiska:

Jesteś zdolnym programistą(-tką), posiadasz nie tylko wiedzę, ale też umiejętności i doświadczenie w Zend Framework? Płynie w Tobie krew programisty i jesteś dobry w tym, co robisz? Pokaż, na co Cię stać. Proponujemy Ci pracę, podczas której po będziesz mógł doskonalić swoje kwalifikacje oraz zdobyć nowe doświadczenie w branży interaktywnej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

-projektowanie dedykowanych aplikacji internetowych przy użyciu Zend Framework

-udział w rozbudowie dedykowanych aplikacji internetowych

-tworzenie szablonów graficznych dla portali internetowych

Wymagamy od Ciebie:

-minimum rocznego doświadczenia w pracy przy projektach w Zend Framework,

-bardzo dobrej znajomości tego frameworka i PHP5

-dobrej znajomości HTML, CSS, Javascript,

-dobrej znajomości MySQL5,

-znajomości systemu kontroli wersji,

-sumienności i dużej samodzielności,

-znajomości systemu kontroli wersji

-znajomości Facebook Platform

Na co możesz liczyć?

-na pracę w kreatywnym zespole, w dużym biurze na krakowskim Kazimierzu,

-uczestnictwo w pasjonującym projekcie

-możliwość szybkiego rozwoju

-duży zakres odpowiedzialności i samodzielności

-unikalne doświadczenie przy rozwoju startupu

-kontakt ze specjalistami branży IT

-elastyczne podejście do pracownika

-atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę na czas nieokreślony

-masę dobrej zabawy – w większości jesteśmy studentami 🙂

-stałość zatrudnienia – pozyskaliśmy finansowanie na najbliższe 9 miesięcy rozwoju projektu

-i najważniejsze – będziesz  mieć duży wpływ, na rozwój serwisu, zdobędziesz doświadczenie w rozwijającym się portalu, który posiada ponad 30 000 zarejestrowanych użytkowników oraz największą bazę notatek w Polsce 😀

Wszystkich chętnych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV oraz portfolio.

Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Adres kontaktowy: [email protected]

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, j.t. Dz. U. z 2002 roku, Nr 101 poz. 926 z późn. zm.”

Notatek.pl zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

(04.10.11)