Oferta pracy: Redaktor – MamStartup

MamStartup to jedyny w Polsce serwis w całości poświęcony tematyce startupów oraz innowacyjnych przedsiębiorstw z branży nowych technologii. Każdego miesiąca czyta nas ponad 60 000 czytelników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Redaktor

Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Obowiązki:

  • Zbieranie i analizowanie informacji / poszukiwanie tematów
  • Tworzenie, pozyskiwanie, redagowanie, korekta i publikacja tekstów
  • Promocja materiałów publikowanych na MamStartup
  • Kontakt z czytelnikami serwisu, identyfikacja i analiza ich potrzeb

Wymagania:

  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • Zainteresowanie tematyką startupów, innowacji i biznesu
  • Zaangażowanie, rzetelność, samodzielność, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w redakcji
  • Znajomość polskiej sceny startupowej
  • Doświadczenie w obsłudze systemów CMS
  • Swobodne poruszanie się w środowisku social media

Oferujemy:

  • pracę 8h dziennie, 5 dni w tygodniu (9:00 – 17:00) w naszej redakcji na warszawskim Ursynowie lub pracę zdalną
  • możliwość rozwoju i wpływ na rozwój naszego tytułu
  • poznanie polskiej branży startupowej od podszewki, ciekawych ludzi, ekspertów i liderów
  • udział w konferencjach i szkoleniach
  • udział w projektach specjalnych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie maila, z krótkim uzasadnieniem swojej aplikacji oraz CV (lub linkiem do aktualnego profilu w serwisie LinkedIn lub GoldenLine) na adres [email protected]. W temacie prosimy o wpisanie słowa “rekrutacja”.

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”