Oferta pracy: Specjalista ds. Marketingu Internetowego – współpraca z nowym startupem Involver.pl

SPECJALISTO DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Nowy start-up dla towarzyskich pasjonatów

Wyobraź sobie: masz pasję. Przykładowo, kochasz stare samochody. Najpierw z zapałem opowiadasz o tym siostrze, ciągle siedzącej przed telewizorem, a potem wiecznie zajętym kolegom z pracy lub ze studiów. Nikt nie chce słuchać historii Twojego garbusa, nikt nie jest w stanie pomóc Ci przy renowacji tapicerki. W pewnym momencie uświadamiasz sobie: potrzebuję ludzi takich jak ja! Tylko gdzie ich znaleźć? To przecież banalnie proste! Wpisujesz odpowiednie hasło w Involver.pl i wciskasz enter…

Kim Jesteśmy?

Budujemy serwis Involver.pl ponieważ sami jesteśmy pasjonatami. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi, ciągle uczyć się, a ponadto chcemy jak najwięcej wnieść do tego świata.

21 czerwca 2011 naszą koncepcję zaprezentowaliśmy na BIC Summer Start. Spodobało się, więc zostaliśmy zaproszeni do tworzenia naszego serwisu w ramach tego programu. 16 sierpnia przenosimy się do laboratorium BRAMA na wydziale WEiTI PW. Program kończy się dnia 23 września tzw. „Demo Day”, gdzie zaprezentujemy pierwszą wersję serwisu mediom. To jest nasz pierwszy deadline!

Kogo szukamy?

Jeżeli masz doświadczenie w branży internetowej, wiesz, co potrzeba młodej firmie i masz głowę pełną pomysłów. Potrafisz przygotować strategię promocji portalu. Wiesz jak dotrzeć do nowych ludzi poprzez świetne teksy, prezentacje czy ciekawe mailingi. Z łatwością przychodzi Ci zadzwonić do dziennikarki i umówić z nią spotkanie. Krótko mówiąc: wiesz, co robić, by przyciągnąć uwagę ludzi, to szukamy właśnie CIEBIE!

Dołącz do naszego teamu!

Wyślij maila na adres: [email protected] Napisz kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz? W czym jesteś dobry? Jakie masz doświadczenie i dlaczego uważasz, że powinieneś dołączyć do naszego zespołu?

Więcej o nas i o naszym projekcie: http://involver.pl
O programie SummerStart: http://summerstart.pl

 

(21.07.2011)