Oferta Pracy: Specjalista ds. promocji – Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o.

Specjalista ds. promocji

W związku z realizacją zadań w ramach projektu partnerskiego „Wiedza i Kapitał dla Innowacji Informatycznych i Telekomunikacyjnych”, realizowanego w ramach Działania 3.1 POIG, poszukujemy doświadczonych osób, zainteresowanych pracą jako: Specjalista ds. promocji.

Przedmiotem projektu jest funkcjonowanie inkubatora przedsiębiorczości i funduszu zalążkowego (seed fund), którego celem jest wspieranie rozwoju start-up’ów z obszaru IT oraz telekomunikacji poprzez wsparcie zarówno merytoryczne jak i kapitałowe.

Zakres obowiązków

  • Osoba na stanowisku Specjalisty ds. promocji odpowiedzialna będzie za:
  • Tworzenie tekstów na potrzeby strony internetowej, facebooka i innych portali/serwisów
  • Przygotowywanie informacji prasowych.
  • Utrzymywanie kontaktów z mediami, umawianie spotkań i wywiadów,
  • Opracowywanie strategii pozyskania pomysłodawców, planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii promocyjnej w Internecie
  • Tworzenie i moderowanie grup tematycznych na portalach społecznościowych
  • Pozyskiwanie partnerów wspierających działania projektu
  • Organizacja i obsługa spotkań/warsztatów/konkursów realizowanych w ramach projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zakresie realizacji działań promocyjnych w ramach projektu realizowanego ze środków unijnych
  • mobilność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności negocjacyjne,
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność efektywnej komunikacji pisemnej, jak i werbalnej,
  • zorientowanie na cele
  • entuzjazm oraz chęć pracy w dynamicznym środowisku
  • wysoka kultura osobista i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wyzwania wymagające kreatywnego myślenia oraz wysokiej determinacji w ich pokonywaniu.

Dołącz do nas i pracuj w kreatywnym środowisku start-up`ów poszukując i tworząc nową jakość na miarę sukcesu Google! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: [email protected] wpisując w tytule: Specjalista ds. promocji