Oferta pracy: Specjalista ds. Sprzedaży - SALESmanago

SALESmanago jest jednym z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation, który oferuje narzędzia behawioralne do identyfikacji i monitoringu zachowania klientów na stronach WWW oraz dotarcie do klienta z dopasowanymi, personalizowanymi ofertami w kanałach e-Mail Marketing, stronę WWW klienta, sieciach RTB oraz kanały sprzedaży bezpośredniej.

Z systemu korzysta prawie 1000 firm w całej Europie. Kluczowymi klientami spółki są największe w Polsce sklepy internetowe, sieci handlowe i usługowe m.in. Merlin, Komputronik, Yves Rocher, Rainbow Tours, Travelplanet, Jean Louis David oraz banki wśród których największym jest Getin Bank. SALESmanago to obecnie jedna z najbardziej innowacyjnych polskich spółek technologicznych. Wg. Firmy Datanyze to 12 pod względem wielkości na świecie platforma tego typu, w ramach której klienci zarządzają bazami ponad 25 mln kontaktów.

W marcu 2014 w spółkę zainwestował Rafał Brzoska, założyciel i Prezes Grupy Integer w skład której wchodzi InPost i Paczkomaty. Za 5 mln zł zakupił 20% udziałów w firmie Benhauer, która jest operatorem systemu SALESmanago. Spółka zatrudnia 35 osób a siedziba główna mieści się w Krakowie.

Przedział wynagrodzenia: 1700,00 zł - 9000,00 zł / Miesięczny (Brutto)

Premie, dodatki: tak

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Oferty pracy na IT - Sprzedaż

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za edukację i pozyskiwanie nowych klientów systemu SALESmanago. Sprzedaż systemu realizowana jest w głównej mierze za pośrednictwem Internetu z wykorzystaniem platform do prezentacji Online. Dział handlowy pracuje nad potencjalnymi klientami, którzy wcześniej wyrazili zainteresowanie systemem SALESmanago.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych,
  • bardzo dobra znajomość rynku usług marketingowych,
  • pozytywne nastawienie i bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania wyzwań,
  • znajomości branży usług e-mail marketing i CRM,

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów na system SALESmanago,
  • Realizacja celów sprzedażowych SALESmanago

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + wysokie premie od zrealizowanej sprzedaży.
  • Pracę w bardzo dynamicznym środowisku i świetnym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”