Oferta pracy: Specjalista/młodszy specjalista ds. SEO/SEM – Axisnet

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Świadczymy usługi internetowe dla firm i tworzymy własne aplikacje i projekty. W związku z rozwojem firmy i nowymi wyzwaniami poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Nasze biuro jest w centrum Warszawy, oferujemy przyjazną, startupową atmosferę i innowacyjne projekty.

Zadania:

  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii i działań SEM / SEO.
  • Budowanie pozycji serwisów w Internecie oraz serwisów zapleczowych.
  • Tworzenie raportów i audytów na potrzeby kampanii SEM/SEO.
  • Analiza i rekomendowanie działań onsite i offsite.
  • Przeprowadzanie audytów SEO.
  • Zarządzanie narzędziami SEO.
  • Implementacja nowych rozwiązań do serwisu w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych.
  • Współpraca z podwykonawcami.

Czego oczekujemy:

  • Praktycznej wiedzy z zakresu strategii SEM/SEO/Social Media.
  • Doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu SEM/SEO (warunek konieczny).
  • Praktycznej wiedzy na temat źródeł pozyskiwania ruchu dla witryny, optymalizacji serwisów internetowych, zarządzania i optymalizacji kampanii SEM.
  • Znajomości narzędzi analitycznych w tym Google: Analytics, AdWords, Webmaster Tools.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Kreatywności i innowacyjności, nastawienia na cel.
  • Pasji i entuzjazmu.
  • Komunikatywności.
  • obrej organizacji pracy.
  • Chęci ciągłego rozwoju i uczenia się.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co oferujemy:

  • Ciekawą i stałą pracę w siedzibie firmy w centrum Warszawy.
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy.
  • Kontakt z nowymi technologiami.
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym, entuzjastycznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim na adres: [email protected].

W przesłanym CV prosimy o wpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883, z późn. zm.”)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.