Oferta pracy: Sprzedawca/Administrator Serwerów – Toptof

Laboratorium MSF Mobile Secure Family- budowa i rozwój systemów bezpieczeństwa. Spółka pod firmą „Laboratorium MSF” powstała z myślą o tym, aby dostarczyć na rynek LabMSF platform – uniwersalną platformę bezpieczeństwa użytkowników mobilnych. Laboratorium MSF – LabMSF Mobile Secure Family, prowadzi działalność w obszarze projektowania systemów i usług sektora informatycznego, koncentrując się na tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla urządzeń mobilnych. Jako dopełnienie usług typowo programistycznych LabMSF świadczy również doradztwo biznesowo-technologiczne w zakresie tzw. digitalizacji biznesu, tzn. dla produktów czy usług szczególnie innowacyjnych – wsparcie eksperckie projektów badawczo- rozwojowych oraz budowy infrastruktury w tym sektorze.

Równolegle do działań związanych z prowadzeniem własnych prac badawczo-rozwojowych (R&D) prowadzi również komercjalizację przedsięwzięć opartych na technologiach sektora Mobile, tj. wspieranie innowacyjnych pomysłów od przygotowania materiałów opisujących projekt (specyfikacje, biznes plany), aż do formalnego zarejestrowania i budowy fundamentów organizacji i pozyskania finansowania zewnętrznego. LabMSF oferuje również usługę virtual office (biuro wirtualne), która daje możliwość korzystania z prestiżowego adresu biznesowego oraz innych korzyści płynących z wynajmu tradycyjnego biura bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. W ramach tego, w zależności od potrzeb danej firmy – oferuje także usługi uzupełniające profesjonalne prowadzenie administracji, począwszy od odbierania telefonów w imieniu danej firmy i świadczenia usług sekretarskich przez profesjonalny zespół recepcyjny, możliwość korzystania z sali konferencyjnej, usług biura rachunkowego, po w pełni wyposażone Data Center, umożliwiające kolokacje i utrzymanie serwerów.

Stanowisko: Sprzedawca/Administrator Serwerów
miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Umiejętność zainteresowania klienta.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Podstawowa znajomość zarządzania serwerami.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu serwerami

Oferujemy:

  • Bardzo elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju.
  • Wynagrodzenie zależne od efektów pracy.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów.
  • Pomoc przy administrowaniu serwerów.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: [email protected] Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883)”.