Oferta Pracy: Start up! - GRAFIK

Start up!

Jestem informatykiem programistą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży IT. Napisałem grę logiczną na telefony komórkowe. Gra w tym momencie posiada 100 etapów oraz możliwość uruchamiania zarówno na systemie iOS jak i na systemie Android.

Duża część sukcesu gry zależy od oprawy graficznej. Dlatego poszukuje grafika dużego kalibru.

 

Wymagania:

- co najmniej 5 letnie doświadczenie z programami Adobe Illustrator i Adobe Flash

 

Oferuje:

- 10% uzyskanych zysków ze sprzedaży gry.

 

Zakres obowiązków:

- przygotowanie kompletniej oprawy graficznej do gry, zarówno postaci jaki i interfejs użytkownika. Projekt postaci obejmuje ilustracje oraz animacje postaci.

 

Miejsce pracy:

- praca zdalna.

 

Gra ma spory potencja. Moim zdaniem z dobrą oprawą graficzną sprzedaż w przeciągu roku nie ma szans być niższa niż 500tys egzemplarzy. Podobna tematycznie gra logiczna, uzyskała sprzedaż 5 mln egzemplarzy na przełomie dwóch lat w AppStore oraz dodatkowo ponad 1 mln egzemplarzy - Android Market .

 

Wybranym osobom udostępnię demo gry.

 

Proszę o zgłoszenia tylko od "poważnych" kandydatów. To nie jest zlecenie, które można wykonywać po pracy. Od przyszłego wspólnika oczekuje że przez najbliższe 3 miesięcy będzie poświęcał grze 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu lub więcej.

Kontakt:

Zgłoszenia proszę kierować na adres: [email protected]

W przypadku wysyłania CV, proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).