Oferta pracy: System Administrator Cloud/Linux – Clearcode

Clearcode to prężna firma, której głównym obszarem działalności jest rozwój oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby naszych klientów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko System Administrator.

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami Linux / Unix oraz zainstalowanymi na nich aplikacjami.
  • Utrzymanie i rozwój środowisk developerskich i produkcyjnych.
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi.
  • Administracja serwerami klientów.
  • Reakcja na zgłoszenia.
  • Deployment aplikacji.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość na poziomie administratora dowolnego systemu z rodziny Linux (Debian, CentOS, RedHat, Gentoo).
  • Znajomość konfiguracji i optymalizacji Apache/nginx i baz danych MySQL, postgreSQL.
  • Umiejętność tworzenia skryptów (bash + narzędzia konsolowe).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z Amazon AWS.
  • Znajomość zagadnień zagadnień związanych ze skalowaniem i przeprowadzaniem testów obciążeniowych aplikacji.

Jak składać oferty pracy
CV wraz z portfolio zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na [email protected]