Oferta pracy: Tester oprogramowania – Momedia.pl

Nowo powstająca firma testująca oprogramowanie poszukuje testera oprogramowania.

Gdzie: Warszawa, Poznań, Wrocław, Wiedeń

Stanowisko: Tester oprogramowania

Płaca: 2000 zł – 3000 zł netto

Forma zatrudnienia: umowa na okres próbny 6 miesięcy (UoD, UZ, DG), przedłużona na dowolną formę zatrudnienia (włącznie z UoP)

Zakres obowiązków:

  • Testowanie manualne aplikacji oraz raportowanie wyników
  • Uruchamianie i raportowanie testów automatycznych
  • Przygotowanie i utrzymywanie konfiguracji testowej
  • Przygotowanie i utrzymywanie planów testów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o dowolnym kierunku lub średnie o kierunku informatycznym
  • Znajomość technologii komputerowych, w szczególności aplikacji webowych
  • Biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Windows

Znajomość poniższych technologii oraz zagadnień będzie atutem:

  • Proces testowy (w oparciu o zalecenia ISTQB/ISEB)
  • Środowiska utrzymywania i raportowania wyników testów: QC, JIRA, Testlink, Bugzilla itp.
  • Programowanie w językach skryptowych
  • Znajomość środowiska Linuks
  • Biegłość w używaniu urządzeń mobilnych (Android, iOS, WIndows Phone)

Pożądany profil prywatny:

  • Wysokie umiejętności współpracy zespołowej
  • Skrupulatność
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Ciekawość odkrywania i umiejętność systematycznego dokumentowania problemów w oprogramowaniu
  • Dociekliwość

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w kierunku implementacji i rozwoju aplikacji testowych
  • szkolenia i certyfikacje ISTQB
  • pracę dla prestiżowych Klientów w Polsce i za granicą

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Kontakt: [email protected]