Oferta pracy: Web-UI-Developer (JavaScript geek) – Signavio

Signavio jest najszybciej rozwijającą się firmą na świecie w dziedzinie BPM (Business Process Management). Jesteśmy uzależnieni od budowania najprostszych rozwiązań użytkowych. Rozwój interfejsu użytkownika i jego użyteczność jest tym co nas wyróżnia od innych firm.

Interesujesz się projektowaniem i wprowadzaniem innowacyjnych interfejsów użytkownika? Bliskie są Twoim zainteresowaniom nowoczesne technologie sieciowe? Jesteś maniakiem programu JavaScript?

Zatem czekamy właśnie na Ciebie! Szukamy kreatywnych programistów do spraw sieciowych interfejsów użytkownika, w celu dalszego rozwoju rozwiązań cloudowych dla naszego produktu dotyczącego zarządzania i analizy procesów biznesowych. Będziesz pracować w młodym zespole z innymi programistami w naszym biurze w Berlinie.

Twoje zadania:

  • Praca koncepcyjna nad nowymi interfejsami użytkownika i przygotowywanie mockups
  • prowadzanie interfejsów użytkownika poprzez programy HTML5, CSS i JavaScript
  • Restrukturyzacja istniejących interfejsów
  • Przyjemność w budowaniu najlepszego narzędzia modelowania na świecie!

Twoje umiejętności:

  • Masz już doświadczenie w rozwoju webowych interfejsów użytkownika
  • Każdej nocy marzysz o korzystaniu z programu JavaScript
  • Posługujesz się językiem angielskim, (język niemiecki jako mile widziany)
  • Jeśli ukończyłeś studia informatyczne jesteś super, ale nie wymagamy od Ciebie dyplomu

Znajdujemy się tuż obok największych polskich miast! Dojazd pociągiem zajmuję około: Szczecin – 2h, Poznań – 2,5h, Wrocław i Warszawa – 5,5h

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne w języku angielskim, załączając CV, list motywacyjny wraz z oczekiwaną kwotą wynagrodzenia i możliwą datą rozpoczęcia pracy.

Jeśli masz pytania, napisz e-maila bądź zadzwoń: [email protected] / tel: +49 30 488 17 250 / www.signavio.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).