Oferta pracy: Wielki challenge - developer/CTO/ a może i … Co-founder 3w1

Jeśli czujesz się drugim Zuckerbergiem, ale brakuje Ci po prostu projektu, gdzie możesz się wykazać…. A przy okazji nie chcesz robić 10-ej aplikacji do zarządzania projektami albo 22-go notatnika to być może ta oferta jest własnie dla Ciebie.

Szukamy osoby, która jest człowiekiem orkiestrą, zna się na programowaniu ale i czuje biznes. A teraz trochę o nas:

Jesteśmy startupem, który jest w trakcie zaawansowanych rozmów z jednym z funduszy inwestycyjnych. Potrzebny jest informatyk/programista, który zajmie się architekturą, developerką, testowaniem, zmianami czyli całą stroną infromatyczną.

Zapytasz się pewnie skąd ten pomysł ?? Po prostu zależy nam na stworzeniu dream teamu, który od początku będzie się utożsamiał z projektem i razem wyruszymy w podbój.. najpierw Polski. Niestety liczba znajomych jest dość ograniczona….no i nie każdy się do tego nadaje.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie, które jest zagwarantowane;
  • Wyzwania dnia codziennego;
  • Potu i łez nie przewidujemy, ale jeśli się pojawią to oferujemy chusteczki :);

UWAGA: Może być to propozycja dla studenta, ale od razu mówimy zazwyczaj na kilka godzin musisz pojawić się w firmie. Bądźmy też uczciwi(tego też wymagamy) tego z 8h etatem nie da się pogodzić, bo myślenie o firmie i rozwoju produktu to myślnie o tym 24h ….nawet podczas snu ;)

Zgłoszenia wraz z dotychczasowymi dokonaniami (informatycznymi czy biznesowymi) przesyłajcie na adres: [email protected]