Oferujesz rozwiązania smart city i szukasz sposobów na pozyskanie nowych klientów? Skorzystaj z Giełdy Miejskich Technologii!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Oferujesz rozwiązania smart city i szukasz sposobów na pozyskanie nowych klientów? Skorzystaj z Giełdy Miejskich Technologii!

Udostępnij:

Giełda Miejskich Technologii to zupełnie nowa propozycja na rynku platform typu marketplace, na której startupy i firmy technologiczne mogą bezpłatnie umieścić swoją ofertę na rozwiązanie z obszaru smart city. Platforma jest miejscem, gdzie samorządowcy szukają dostawców rozwiązań, które chcą wdrożyć w mieście. Na tym jednak nie koniec! Polski Fundusz Rozwoju ma dla samorządów granty na wdrożenie rozwiązań wybranych za pomocą Giełdy Miejskich Technologii. W puli jest aż 1,5 mln zł!

Giełda Miejskich Technologii to aplikacja, która połączy firmy oferujące produkty informatyczne dla miast z przedstawicielami samorządów z całej Polski. Na platformie mogą znaleźć się rozwiązania IT w modelu usługowym, których wdrożenie i testowanie w okresie od 6 do 12 miesięcy mieści się w kwocie 50 tys. złotych.

Marketplace dla samorządów jest miejscem prezentacji różnorodnych rozwiązań informatycznych służących m.in.: do inteligentnego zarządzania oświetleniem miejskim i zużyciem mediów, komunikacji z mieszkańcami, zarządzania transportem publicznym czy automatyzacji procesów administracyjnych. Gminy zainteresowane wdrożeniem wybranego rozwiązania, mogą aplikować o grant na jego testowanie.

Polski Fundusz Rozwoju zaplanował 5 naborów wniosków – każdy z pulą 300 tys. zł. Oznacza to, że do firm oferujących swoje produkty na platformie Giełdy Miejskich Technologii trafi łącznie 1,5 mln zł od samorządów, które zdecydują się na testowanie wybranych rozwiązań. Pierwszy nabór rozpocznie się już 17 października, więc nie czekaj i dodaj ofertę, zanim gminy zaczną aplikować o granty. Dzięki temu zwiększasz szansę swojej firmy na nawiązanie długofalowej współpracy z gminami.

Jak Giełda Miejskich Technologii może pomóc w rozwoju Twojego biznesu? Dzięki obecności na platformie firma może w przejrzysty sposób pokazać, jak oferowany produkt usprawni funkcjonowanie miasta i zademonstrować jego działanie. Zyskujesz w ten sposób możliwość dotarcia do nowych odbiorców Twojego rozwiązania, a dzięki mikrograntom na testowanie gmina zainteresowana produktem może korzystać z niego nawet przez rok,  ocenić jego działanie w praktyce i podjąć decyzję o przedłużeniu współpracy z dostawcą rozwiązania.

Co należy zrobić, aby dodać produkt do Giełdy Miejskich Technologii?

1. Wybierz produkt, który chcesz zaoferować miastu.

2. Zarejestruj profil swojej firmy na platformie.

4. Dodaj swój produkt do Giełdy Miejskich Technologii wypełniając formularz dostępny na stronie.

5. Poczekaj na wybór Twojej oferty przez samorząd – gdy zostanie wybrana zostaniesz o tym powiadomiony.

6. Dokonaj wdrożenia w gminie w ramach uzyskanego finansowania.

Chcesz wesprzeć cyfrową transformację miast? Nie zwlekaj i dodaj swój produkt do Giełdy Miejskich Technologii. Szczegółowe informacje i zasady działania platformy znajdziesz na stronie.

Jeśli chcesz poznać przykłady wykorzystania technologii w polskich miastach pobierz bezpłatnego e-booka zawierającego opisy najciekawszych wdrożeń innowacji.

 

Artykuł powstał we współpracy z PFR.